Přejít na obsah

Prim ORLÍK na prodej


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Klidek, decka :)

Ma tam Buy it now or best offer.

Myslim, ze nepredpoklada, ze by mu za to nekdo dal 30K USD, ale tu cenu proste nastrelil tak vysoko, aby "Best offer" bylo co nejvyssi.

Je pravda, ze ale i tak trochu prestrelil, tohle uz spis odradi, nez aby to motivovalo :D

 

Náhodou z 50k je to docela velká sleva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohli bychom to zkusit z druhe strany, at si vsichni ti prodejci udelaji predstavu,

-kolik by jste byli ochotni nabidnout(v urcitem rozmezi....) za prim orlik v rozumnem stavu?

nechce se mi to zacinat jako nova anketa/vlakno, tak jen komorne tady

ja bych dal asi tak 30-35.000,- ale samozrejme v korunach ;)

Upraveno uživatelem staff972
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych asi také neodolal ceně okolo 30kKč. Orlík se mi sice velice líbí, ale na každodenní nošení by jich byla škoda a nejsem sběratel, takže za hodinky, které nevezmu na ruku častěji než jednou za měsíc, bych ty peníze nejspíš nedal. Orlík přenechám opravdovým sběratelům a nadšencům. Já si radši za podstatně méně pořídím ty Omegy, ze kterých Orlík vychází, ty budu alespoň moci bez velkých výčitek běžně nosit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

NO nekupte TO když je TO tak levne NO NE???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
30000usd? franta jede :D

ale je fakt, že mám snahu nějaké koupit řekněme za 50000CZK v původním stavu ideálně v původním balení a nedaří se...

 

 

Obrátil se na mne majitel originálních Prim Orlík. Hodinky mají číslo 65/220 a jsou ve velmi dobrém stavu včetně originálního plastového náramku.

Korunka už je bohužel nepůvodní. Zda je k hodinkám originální krabička a návod na použití nevím. Cena za kterou je nabízí je 50000,- Kč. Pokud bude mít někdo VÁŽNÝ ZÁJEM získat na něho kontakt nechť se mi ozve a já mu ho sdělím. Pouze skuteční zájemci prosím, nehodlám předávat kontakt zástupu "potencionálních zájemců". Tato informace má platnost do neděle 27.7.2008. Po tomto datu už nikomu nic posílat nebudu.

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...