Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ogaři

Cérky sportují jako ďas a dostalo se to do fáze, že mají předepsané tréninky v určitých tepových hladinách, intervalové tréninky atd. Potřeboval bych teda poradit, co je vhodné koupit. Nepotřebují nějaké GPS funkce, monitor tlaku pneumatik a podobné ptákoviny, ale funkční měřič tepu s možností nastavení tepových zón a akustickým upozorněním na překročení zóny plus možnost stažení dat do počítače...vůbec tomu nerozumím.

Bonus by byl cyklokopjůtr, ale není podmínkou.

 

Prosím o tipy.

 

Díky Bedjasson

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát jsem řešil něco podobného, přitelkyně chtěla sportracker, akorát nebyla funcemi tolik náročná, takže volba padla na Fitbit Alta HR, který je hodně decentní, takže to ani nevypadá až tak blbě. Zkus na to mrknout, jestli by nestačil, případně toho pak má Fitbot i víc, takže by třeba padl lépe jiný model. Každopádně je to jedno z toho nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus mrknout ještě na TomTom Adventurer, umí cardio, kolo, plavání a kdo ví co ještě všechno (hrudní pás je samozřejmostí), myslím, že to bude zhruba to pravé ořechové, nebo ještě nějaký Garmin Forerunner, tam je toho hafo, ale minimálně vyšší modely by měly mít funkce, jako TT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus mrknout ještě na TomTom Adventurer, umí cardio, kolo, plavání a kdo ví co ještě všechno (hrudní pás je samozřejmostí), myslím, že to bude zhruba to pravé ořechové, nebo ještě nějaký Garmin Forerunner, tam je toho hafo, ale minimálně vyšší modely by měly mít funkce, jako TT.

...díky. To už jsem lehce projížděl...vypadá to dobře, ale hůře pro peněženku. Musím koupit dva. Co se dá dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...díky. To už jsem lehce projížděl...vypadá to dobře, ale hůře pro peněženku. Musím koupit dva. Co se dá dělat.

 

No ceny zrovna nejlepší nejsou, to souhlasím, ale funkcemi to odpovídá asi nejlépe.

 

Vida, Filo nadhodil Polar, na ten jsem úplně zapomněl a přitom je taky osvědčený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...