Přejít na obsah

Poraďte levnější automaty-Seiko?


Doporučené příspěvky

Teda díky všem za tipy, tolik odpovědí jsem rozhodně nečekal. Všechny dopuručené hodinky jsou opravdu krásné, hodně se mi líbí ty modré orienty,Seiko SARB033 jsou výborný, ale zatím bych se chtěl s cenou držet trošku níž.

Více méně musím říct, že už jsem tak nějak směřoval k pětkám, ale ty Citizeny od Jana mě teda hodně zvyklaly, vypadají skvěle, jsou hodně dobře vybavené, cena skvělá...

Ta nerozhodnost je hrozná vlastnost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nespechej s tím výběrem, obejdi nějaký krámy a vyzkoušej si různý velikosti hodinek n ruce, aby jsi měl představu. Já když jsem četl 44mm a vytiskl si to ve zkutecne velikosti, nic moc mi to neřeklo. Je to o tvaru pouzdra, délce nozek, opticky stejně velký hodinky bez lunety a s širší lunetou vypadají na ruce diametrálně odlišně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz z pozadavku chapu, ze se nehledaji vylozene oblekovky, tak doporucim Orient Ray nebo Mako. S cenou jsi krasne v limitu, jsou ve vice barvach a daji se sehnat i v Evrope, takze odpada dph a clo pri dovozu. Namatkou orientuhren.de nebo seriouswatches.com. Ray/Mako druhe rady maji vylepseny strojek o hacking a manualni natah. Jsou sice 42mm, ale i na me male 16,5cm ruce sedi pekne. Pokud vim, tak ale nemaji safir.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mako II sa dá objednať aj so safír sklíčkom z  orientuhren.de, len je tam už cena 294?

Ide o modifikáciu, kedy zamenia sklíčko a aj lumi za lepšiu. viď http://www.orientuhren.de/product_info.php/mod-kit-for-all-em65-cem65-fem65-box-wbl-p-648?osCsid=rlo3buiatqhi0clj522e9pvem2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já trochu mluvím z vlastní zkušenosti. Když jsem si kdysi kupoval prvni automaty (shodou okolností Seika), tak nějak jsem si tu cenu nedokázal jako začátečník zdůvodnit. Na první pohled mi tenkrát přišly takový nevýrazný. Sice hezký, ale ne dvakrát hezčí než o polovinu levnější. :) Dnes už to vnímám jinak.

Ale třeba je kolega jinde a zvolí rovnou Sarby

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já trochu mluvím z vlastní zkušenosti. Když jsem si kdysi kupoval prvni automaty (shodou okolností Seika), tak nějak jsem si tu cenu nedokázal jako začátečník zdůvodnit. Na první pohled mi tenkrát přišly takový nevýrazný. Sice hezký, ale ne dvakrát hezčí než o polovinu levnější. :) Dnes už to vnímám jinak.

Ale třeba je kolega jinde a zvolí rovnou Sarby

 

Měl jsem to podobně, souhlasím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to podobně, souhlasím :)

Musím s Váma souhlasit, že k těm sarbům asi musím propracovat. Hodinky jsou to nádherné, ale jak už je tu zmíněno, zatím bych si tu, přece jen už výrazně vyšší cenu, pro sebe asi úplně nedokázal obhájit. 

Zatím pořád váhám, ale stejně to asi nakonec dopadne na ty 5. I když hodně mě zaujaly i orienty mako a ray. Asi se na ně půjdu někam podívat, na živo to přeci jen vypadá jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím s Váma souhlasit, že k těm sarbům asi musím propracovat. Hodinky jsou to nádherné, ale jak už je tu zmíněno, zatím bych si tu, přece jen už výrazně vyšší cenu, pro sebe asi úplně nedokázal obhájit.

Zatím pořád váhám, ale stejně to asi nakonec dopadne na ty 5. I když hodně mě zaujaly i orienty mako a ray. Asi se na ně půjdu někam podívat, na živo to přeci jen vypadá jinak.

Jestli chceš dát do hodinek kolem 10t.Kč, tak už se rovnou podívej po swiss, např. Steinhart https://www.chronoshop.cz/steinhart/#sort=pa&catid=2176&pg=14 (není dokonce pro zdejší usery nějaká sleva?) Ty Pětky, kromě absence safíru, sice nejsou špatné, ale ani nijak výrazné. Sám jsem je taky měl, ostatně jako nejspíš každý zde :) , ale už bych se k nim nevrátil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...