Přejít na obsah

bastlení


Doporučené příspěvky

Právě jsem dobastlil již avizovanou renovaci traktořího cifru.

 

Postup: stáhnout barvu v hydroxidu sodném, zamaskovat indexy, nastříkat matně na bílo, vyškrábnout indexy a nalepit obtisk...

 

Et voil? le travail! Dopadlo to mnohem lépe, než jsem čekal.

post-29245-0-47955100-1398981054_thumb.jpg

post-29245-0-08185200-1398981070_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám tady závěr seriálu "renovace" igeních lunet. Myslím, že lepších výsledků lze dosáhnout tampotiskem, ale na to, že je to jen obtisk nalepený v kuchyni na koleni epoxydem a zespodu přestříknutý bílou barvou, je to imho uspokojivé. Tu modrou strčím na modráky.

Jsi šikovnej, jen je škoda, že jsi tam seknul tu "Parexo čtyřku", ale na druhou stranu je to vlastně takové poctivé přiznání pro případné kupující. Myslím, že to v číně vyrábějí podobnou technologií, akorát mají kuchyni spojenou s ložnicí a obývákem... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dobastlil již avizovanou renovaci traktořího cifru.

 

Postup: stáhnout barvu v hydroxidu sodném, zamaskovat indexy, nastříkat matně na bílo, vyškrábnout indexy a nalepit obtisk...

 

Et voil? le travail! Dopadlo to mnohem lépe, než jsem čekal.

 

 

Paráda... Tak teď ještě změnit původní bílou na oranžovou a prodat to za 20k na Aukru :)

Nicméně, je to paráda... Chválím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, děkuji za slova uznání. Ještě než se pustím do nějaké divočejší kreace, připravím se na ruskou invazi a na jedny záložní traktory si dám něco takovýho  :tank:

 

Tak a máš mě na svědomí... Na monitoru mám zbytky corn flaků a teče mi po něm mléko! A po bradě taky... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, děkuji za slova uznání. Ještě než se pustím do nějaké divočejší kreace, připravím se na ruskou invazi a na jedny záložní traktory si dám něco takovýho  :tank:

Jak jsem na tu puťynovskou svoloč alergickej, tak tohleje bomba :punk:

Válim se tu smíchy ještě teď! :D

Upraveno uživatelem t.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda... Tak teď ještě změnit původní bílou na oranžovou a prodat to za 20k na Aukru :)

Nicméně, je to paráda... Chválím...

... oranžový traktory ... hmmmm, to my mohl bejt dobrej úlet. Což o to, matriál by na to byl a technologie, zdá se, funguje. Asi se cestou domů zastavím u Pecky vybrat nějaký fajny odstín. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...