Přejít na obsah

bastlení


Doporučené příspěvky

Nebude ti sedět uchycení cifru na strojek, jestli se nepletu, tak cifr z humbert (68.) má jinak nožky než kalibr 52 - měl bys vzít ten a ne jen 50, protože na PS2 cifru bude datumka. Tam bude další možný problém a to je, že nevím jestli budou sedět datový věnce, takže jestli ti bude vycházet datum do okýnka.

 

Dirka na hřídelku vteřinovky je už jen detail...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem nad tím přemýšlel, osobně bych se zabýval "potiskem" toho loupacího cifru z renovovaných padesátek. V jednom vlákně o kapsáčích si někdo nechal dělat elastickou samolepku, to by mohla být správná cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

O vikendu si zkusim pohrat.

Doufam, ze to bude tento vikend.

Tak co? pustil ses do toho? Já už mám na stole a na ruce první vlaštovku!

 

Nejdřív jsem musel vybrat vhodného kandidáta na ciferník, jelikož nemám doma žádný tzv. "loupák", vzal jsem obyč cifr na kal. 52. No ale co s ním, do pouzdra se nevejde. No nebudu napínat. Použil jsem upínák na kotoučky do ruční frézky a ciferník jsem takto obrousil.

 

post-38421-0-74411600-1453486515_thumb.jpg

 

pak už jen vybrousit vložku strojku, aby se do ní vešel samotný stroj no a takhle to vypadá v kupě.

 

post-38421-0-18654000-1453486516_thumb.jpg

 

post-38421-0-71651300-1453486516_thumb.jpg

 

No a naposled jsem přidal ručky, zalisoval sklo a vypadá to takhle. Je to jen pracovní verze, abych si zkusil jestli to půjde. použil jsem vrakové komponenty, aby nebylo ničeho škoda. Neuděláme limitku? (nadsázka)

 

post-38421-0-09887400-1453486515_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já v podstatě taky nemám čas a teď ve zkouškovém už vůbec...ale prostě jsem si udělal volný den a tohle se tam vlezlo. Těch úprav Primek mám v hlavě za pár měsíců už docela dost, ale neni čas a neni materiál. Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi,chtěl bych se zeptat,

Sejdou se mi Diplomatky a tzv.Ala diplomatky.Diplomatky mají vydřený nožky,Ala je mají dobrý.Pouzdra vypadají pohledově stejně,měření šuplerou taky žádný odchylky nevykázalo.Myslíte,že půjde stroj,sklíčko a kroužek kolem sklíčka předělat do pouzdra Ala diplomatek?

Díky za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...