Přejít na obsah

bastlení


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Objevil jsem v šuplíku hodinky Prim, které jsou očividně poskládané z více kusů a rád bych je dal trochu dokupy.

  • pouzdro je 36 mm nejspíš Prim Traktor - ohnutá levá horní nožička, viz foto
  • strojek kalibr 66 - předbíhá se o 2 minuta za den
  • číselník asi Elegant se středovou vteřinovkou, která mi ovšem chybí.

Existoval číselník Traktor, který by měl středovou vteřinovku? Průměr 36 je nositelný, proto bych je rád sem tam používal, ale stávající číselník očividně nepasuje.

Prim_bastl.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Tohle vlákno poněkud zmizelo, to už nikdo nebastlí? Kdysi dávno jeden místní člen pronesl řeč na téma, že pouzdra ruhla jsou neskutečně zachovalá, protože strojky ruhla byly takový šrot, že se pouzdra ruhla zachvaly téměř neošoupaná. A že je škoda, že se tam nedají implantovat prim strojky a ciferníky. Vzal jsem to jako výzvu. Tohle je výsledek - moje Primhla Flieger.

_20230719_144458.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidáno po sezoně - Honza.manta

no vidíš, to je docela dobrý design a dobrý nápad, mohl bys  to v Primu u Eltona  dělat z fleku návrháře místo těch jejich unylých a nudných modelů, co z nich stále lezou. Ještě přidat něco na přehlednosti, aby to bylo lépe čitelné z větší vzdálenosti a když dají rozumnou cenu - lidi se pohrnou. Já bych se klidně přidal, to by byly Primky Eltonovy jak bych v dnešní době očekával - žádný problém. Klidně automat i Q.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...