Přejít na obsah

bastlení


Doporučené příspěvky

Jsem asi tupější - ale já je nenašel. :wallbash: Nemohl by jsi mi poslat odkaz?

 

Řekl bych, že Karlos myslel ten bastl pro sportovní sestřičky:

 

http://www.aukro.cz/item933205408_p_r_i_m_...pekny_stav.html

 

Jestli chceš jen číselník, zkus si dát poptávkový inzerát, ale... no víme, jak úspěšné to bývá :)

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že Karlos myslel ten bastl pro sportovní sestřičky:

 

http://www.aukro.cz/item933205408_p_r_i_m_...pekny_stav.html

 

Jestli chceš jen číselník, zkus si dát poptávkový inzerát, ale... no víme, jak úspěšné to bývá :)

 

Díky. Mám to. Pod primem jsem to nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá práce, obdivuji tvoji odvahu experimentovat. Také se na tuhle přestavbu dlouho chystám, ale jedna z překážek je chybějíci dýnko na automaty. Nemohu ho nikde sehnat.

 

Jen upřesnění, nevím, jestli sháníš dýnko z automat Citizenů, co navrhuje a použil Honza, nebo jestli myslíš automat dýnko z Prim sport II. To Ti ale do Igenů nepůjde, je svým průměrem o hodně menší. Tak ať nesháníš něco, co nejde použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez komentáře.http://www.aukro.cz/item940857453_prim_sport_4_musketyri.html

Znovu se ukazuje, že největším problémem u skládaných sportů II ve verzi se světelnými indexy a následnou verzí se zelenými a oranžovými je sehnat do nich správný armovací kroužek pod sklo, ten bílý s černými vteřinovými indexy. Samotné kroužky jsem nikde neviděl a i jejich napasování se sklem do pouzdra bez patřičných nástrojů je dost náročné. čtyři mušketýři jsou s pouzdrem z Humbert, kde je armovací kroužek černý. Těchto pouzder je v dobrém stavu poměrně dost, ale výsledek se mi nelíbí, bez toho bílého orámování je cifr takový prázdný. A u těch modrých a černých jsou ručky bez luminiscence, u těch dalších dvou /zelené a oranžové/ jsou ručky také nesprávně. Je jasné, že to je způsobeno nedostatkem ruček originálních. Cena se mi pak zdá dost přehnaná, jediné, co na nich má cenu, jsou ciferníky.

Správně mají vypadat takto:

post-2133-1267431909.jpg

post-2133-1267431936.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdroj: Aukro :)

To je krásnej bastl! Chtěl jsem ho, ale cena 1234 Kč byla pro mě překvapením, já tam hodil necelých 800 Kč a kolegové mě s přehledem převálcovali. Mě by stačil samotný ciferník, ale tolik peněz se mi do toho vrážet nechtělo, tak jsem radši vydražil Prim Igeny za 1570 /mám jich málo na své pokusy/. A to jsem před dvěma měsíci jedny dost luxusní Igeny v menstruačních návalech za 1700 prodal. Debil.....icon4.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez komentáře.http://www.aukro.cz/item940857453_prim_sport_4_musketyri.html

 

Kromě teď už diskutované autentičnosti mě fakt pobavily ty pásky (ještě, že ty jdou nejsnadněji vyměnit). Hesla typu Stylish Automatic a Quartz mají na těchto hodinkách fakt svoje kouzlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je krásnej bastl! Chtěl jsem ho, ale cena 1234 Kč byla pro mě překvapením, já tam hodil necelých 800 Kč a kolegové mě s přehledem převálcovali. Mě by stačil samotný ciferník, ale tolik peněz se mi do toho vrážet nechtělo, tak jsem radši vydražil Prim Igeny za 1570 /mám jich málo na své pokusy/. A to jsem před dvěma měsíci jedny dost luxusní Igeny v menstruačních návalech za 1700 prodal. Debil.....icon4.gif

 

Až budeš mít příště menstruační návaly, tak mi prosím dej vědět. :taz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
To je krásnej bastl! Chtěl jsem ho, ale cena 1234 Kč byla pro mě překvapením, já tam hodil necelých 800 Kč a kolegové mě s přehledem převálcovali. Mě by stačil samotný ciferník, ale tolik peněz se mi do toho vrážet nechtělo, tak jsem radši vydražil Prim Igeny za 1570 /mám jich málo na své pokusy/. A to jsem před dvěma měsíci jedny dost luxusní Igeny v menstruačních návalech za 1700 prodal. Debil.....icon4.gif

 

Igeny na pokusy jo? :) Mě pořád láká myšlenka igeny zchronografovat, narvat do toho 3017 jako je ve Strelách nebo ten seagull. To by byl ultimativní bastl, akorát jsem si ještě v hlavě nevyřešil jak by měl vypadat číselník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...