Přejít na obsah

bastlení


Doporučené příspěvky

Tohleto vlákno začíná být jedno z nejpoučnějších a nejnázornějších co se týče sladění prvků hodinek. Je to super studnice, stačí jen listovat.

 

Například jsem si uvědomil, jak delikátní je udělat cifr, aby sednul do tak lapidárního pouzdra, jako je sport II !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ti povedlo!

Moooc hezké, perfektní sladění :notworthy:

Díky :)

 

Protože sportek je tu už hodně, zkusil jsem si diplomaty v chromu. :bag:

Sportek že by bylo dost? :) (Jinak hezké pseudoDiplomaty.)

 

Něco extra, jedny pozlacené Prim Sport 2, možná dokonce jediné svého druhu.

 

Ještě to není finální podoba, možná zkusím ještě nějaké kombinace (a fotky by to taky chtělo lepší...).

 

post-6998-1274218445.jpg

 

post-6998-1274218476.jpg

 

post-6998-1274218492.jpg

 

post-6998-1274218501.jpg

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nechces to nekdy privezt...? :)

Dík, já vím, že jsi expert, ale měl bych se naučit sám dělat nějaké použitelné fotky. A asi taky vyměnit 18-200mm objektiv za něco vhodnějšího na makro :) A buď si domu pořídit silnější světlo, nebo fotit na denním, což při běžném denním provozu nestíhám.

Takže to berme jen takové dokumentační fotky :)

 

*Navíc by byla možná škoda plýtvat tvých sil na tohle :) (Nebo až bude nějaká vhodná příležitost, tak doma mohu pobrat kdejaké Primky, které by si zasloužily něco lepšího.)

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hneď pridávam dnešný úlovok do tejto kategórie, nejdem sa chváliť cudzím perím, pokiaľ som sa dozvedel,úpravu previedol asi pred 20 rokmi jeden hodinár v Košiciach ešte ako študent do do puzdra PS2.

Pokiaľ získam jeho meno a adresu, samozrejme doložím .

Nevydržal som,hneď som ich vyfotil, dám ich potom do nového púzdra a vyčistím.

post-8398-1274701818,81.jpg

post-8398-1274701825,48.jpg

post-8398-1274701832,29.jpg

post-8398-1274701839,19.jpg

Upraveno uživatelem pykof
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale tyhle jsou nějaké krátké, to je z automatů, ne? Jsou i zlaté s délkou jako má PS2.

 

Ono to je komplet z těchhle:

post-5320-1275399827,55.jpg

 

Jenže kvůli většímu cifru jsem musel vyndat armovák a proto se teď ručky zdají krátké. Až se zase budu nudit, tak zmenším cifr a vrátím armovák a třeba už budeš spokojenější. Jenže až se budu nudit a bude se mi chtít ... :crying_anim02:

 

Edit: fotka

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je komplet z těchhle:

post-5320-1275399827,55.jpg

 

Jenže kvůli většímu cifru jsem musel vyndat armovák a proto se teď ručky zdají krátké. Až se zase budu nudit, tak zmenším cifr a vrátím armovák a třeba už budeš spokojenější. Jenže až se budu nudit a bude se mi chtít ... :crying_anim02:

 

Edit: fotka

 

Ale klidně to nechej, hlavní je, že se bastlí :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné, nápadně podobné těm Bigesovým, ale vypadá to na malinko jiný průměr průhledu. Jaké tam máš sklo? A ta luneta - tu budeš osazovat nějakými luminscenčními body nebo necháš tak?

 

Průměr průhledu je 24mm, sklo obyč. minerální. S tou lunetou jsem měl dilema, origo nebyla k mání, a ty polské jsou fakt hrozné. Takže nakonec jen dírky a jeden bílý bod, bohužel bez luminescence. Nejlépe ale vypadaly v kombinaci s tím černým silikonem jen s těma dírama, takže možná půjde zas dolů..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ty svoje průhledové zrovna na pracce :)

 

Ta luneta sice není zcela můj styl ale vypadá určitě zajímavě. Fluorescenční body by šlo nanést, ale ta barva by se musela namíchat s nějakým organickým pojivem.

 

Jinak chceš říct, že by ty hodinky vypadaly líp bez lunetky? Jo, to taky není špatná varianta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...