Přejít na obsah

bastlení


Doporučené příspěvky

Díky za ocenění :-) V tom případě na ně dám asi řemínek a zkusím je nafotit trochu líp. Jinak přesně jak píšeš, poskládané z dílu. Jak moc je ale ciferník originální, to nevím. No každopádně mohu mít dobrý pocit, že už mám i svoje Diplomaty :)

 

 

Jsou moc hezké, také se přikládám k názoru, že když jsou sestavené z origo dílů, tak to není žádné bastlení. Mám doma podobné hodinky, ale s trochu jiným pouzdrem a nápisem INCABLOC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou moc hezké, také se přikládám k názoru, že když jsou sestavené z origo dílů, tak to není žádné bastlení. Mám doma podobné hodinky, ale s trochu jiným pouzdrem a nápisem INCABLOC.

 

Sakra, tak to já zbastlím něco jiného :)

 

Jinak vím, který model myslíš a ten se mi líbí víc než (slavné) Diplomaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ty s tím incablokem mám taky, pouzdro v super stavu, ale ciferník prachbídný. Proč si Bigesi myslíš, že cifr z tvých diplomatů nemusí být origo? On se dá někde sehnat neoriginál? Jinak jsou to moc pěkné diplomaty a hlasuji s ostatními, že poskládané hodinky tímhle způsobem jsou originál!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ty s tím incablokem mám taky, pouzdro v super stavu, ale ciferník prachbídný. Proč si Bigesi myslíš, že cifr z tvých diplomatů nemusí být origo? On se dá někde sehnat neoriginál? Jinak jsou to moc pěkné diplomaty a hlasuji s ostatními, že poskládané hodinky tímhle způsobem jsou originál!

 

Souhlasím. To, že jsou poskládané, víš jedině ty, nebo je na nich něco viditelně neoriginálního?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ty s tím incablokem mám taky, pouzdro v super stavu, ale ciferník prachbídný. Proč si Bigesi myslíš, že cifr z tvých diplomatů nemusí být origo? On se dá někde sehnat neoriginál? Jinak jsou to moc pěkné diplomaty a hlasuji s ostatními, že poskládané hodinky tímhle způsobem jsou originál!

 

Tak asi je to originál, ale takovýhle ciferník jsem ještě neviděl. Podle mně se jedná o nějakou zaměstnaneckou iniciativu z Eltonu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pustil jsem se do výroby zadního víčka pro Prim Sport AUTOMATIC. Použil jsem dost poničené víčko z PS2 a nějaké vypuklé víčko co jsem našel v šuplíku. Vše už mám skoro hotové, jen nevím jak je origo víčko vysoké. Nerad bych, aby bylo víčko zbytečně vysoké, nebo aby závažíčko drhlo. Moc by mi pomohly rozměry origo víčka. Zde pár fotek z výroby :D .

post-12888-015308100 1296564578.jpg

post-12888-008148000 1296564590.jpg

post-12888-031264900 1296564598.jpg

post-12888-031975200 1296564611.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...