Přejít na obsah

PAM Firenze - několik fotek


ladisu

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To ze jsou ty detaily jiny je videt i na tvych fotkach, jedtli jsi to fotil S6 Edge tak ta fotka nemuze mit 40 Kb, musis mit v mobilu full a tam to musi byt jasne videt i na rozmazanym. Stahni si nejakej soft na resize na 1000 bodu na jedny strane a detaily budou videt.

Je to jasnej fake

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se dívám na fotky v tomhle vlákně, tak ty půjčené Firenze naživo vypadaly zezadu tak, jako na detailu vloženém kolegou m.n. I barevně - růžové kameny, jen vlásek měl u těch mých zlatou barvu. Ty moje fotky jsou opravdu špatný.

Bobe, proč usuzuješ, že jsem fotil Nokií? Je to Samsung Galaxy S6 edge. Myslím, že to má dobrej foťák a chyba je ve fotografovi.

Fotky číselníku vypadaj přece jenlíp.

Možná, že aparát ostřil na tu OSB desku, já všechno nechal na něm a fotil z ruky a poprvé.

Zkusím udělat nějaké fotky za stejných podmínek a dám to sem pro srovnání.

Nevěřím, že by to byl fejk. Všechno bylo dokonalé a precizní, gravírování i ty plošky, asi mořený. A zezadu taky nádhera. Pásek vypadal taky velmi věrohodně, asi 2 cm od hodinek na obě strany byl vytlačený "slepoznak", to na těch fotkách taky není vidět.

Jasně, nejsem takovej znalec, abych poznal, že ty PAM, co ukazuje YPO, jsou repliky, ale majitel hodinek je důvěryhodnej pán, kterej opravdu nemá zapotřebí vozit na ruce fejky přes půl zeměkoule a riskovat dost skandální ostudu. 

Vaše pochybnosti zavinily moje špatný fotky. Ale je fakt, že člověk nikdy neví a život tropí hlouposti. 

 

Prosím tě je to vidět na první pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se dívám na fotky v tomhle vlákně, tak ty půjčené Firenze naživo vypadaly zezadu tak, jako na detailu vloženém kolegou m.n. I barevně - růžové kameny, jen vlásek měl u těch mých zlatou barvu. Ty moje fotky jsou opravdu špatný.

Bobe, proč usuzuješ, že jsem fotil Nokií? Je to Samsung Galaxy S6 edge. Myslím, že to má dobrej foťák a chyba je ve fotografovi.

Fotky číselníku vypadaj přece jenlíp.

Možná, že aparát ostřil na tu OSB desku, já všechno nechal na něm a fotil z ruky a poprvé.

Zkusím udělat nějaké fotky za stejných podmínek a dám to sem pro srovnání.

Nevěřím, že by to byl fejk. Všechno bylo dokonalé a precizní, gravírování i ty plošky, asi mořený. A zezadu taky nádhera. Pásek vypadal taky velmi věrohodně, asi 2 cm od hodinek na obě strany byl vytlačený "slepoznak", to na těch fotkách taky není vidět.

Jasně, nejsem takovej znalec, abych poznal, že ty PAM, co ukazuje YPO, jsou repliky, ale majitel hodinek je důvěryhodnej pán, kterej opravdu nemá zapotřebí vozit na ruce fejky přes půl zeměkoule a riskovat dost skandální ostudu. 

Vaše pochybnosti zavinily moje špatný fotky. Ale je fakt, že člověk nikdy neví a život tropí hlouposti. 

Extra znalec nejsem ale ten strojek jakoby do toho pouzdra upadl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ho u toho nechte, rika ze jsou to originaly tak jsou to originaly .... ty hodinky jsou bezva, stary pan udelal kauf sveho zivota a muze Ti byt jen lito, ze se nezamiloval do Tvych hodinek a nenavrhl Ti vymenu. mel bys pecka hodinky co na foru nejsou....prece byl ladisu nedal na bandu idiotu co  vetsinu sveho volneho casu travi studovanim katalogu, webu, hodinek nazivo atd. na takove pitomce se vykasli...ztracis s nima jen cas :) ty vis ze je to original, tak je to sakra original a ostatni at si polibi prdel....

Upraveno uživatelem grga_pitic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) me by v tehle chvili, ciste diky me vrozene zvedavosti zajimalo jaky je za tema hodinkama pribeh - ja si nacrtl tak tri scenare

1/ NEPRAVDEPODOBNA (nerikam nepravdiva) historka s obstaroznim bohacem, jez byl zle napalen a nekdo mu prodal fake hodinky (ma to ruzne modifikace v mem podani - jedna z nich je ze mel puvodne hodinky prave, ale jeho nezdarny syn je smenil za kokain a lacine prostitutky a otci, jemuz uz zrak neslouzi prave nejlepe podstricl fake, pricemz tento dobry starec nepozoruje niceho putuje s fake po svete a nevedomky zostuzuje nejen sebe sama ale i neboheho ladisu)

2/ ladisu udelal bezva kauf a koupil tyto krasky presvedcen ze kupuje original -  pote co mu hladina alkoholu klesla pod 3 promile, mu zacalo vrtat hlavou zda je  mozne panerai koupit opravdu do 10 000 czk - v zoufalstvi umocnenem strasnou kocovinou a vedomim ze mozna projebal penize urcene na rodinnou dovolenou za smuk nevalne kvality, poridi neostre fotky (nejlepsi co mu chvejici se ruce dovoli), ty da tady, ocekavaje zoufale ze se na nej usmalo zivotni stesti a udelal kauf sveho zivota a je to original 

3/ koupil fake s plnym vedomim ze je to fake -  po doruceni a nasledne prohlidce si uvedomil, zeprovedeni je tak straslive az se sam za sebe stydel. poridil neostre fotky zamerne, nebot mely simulovat letme zahlednuti techto hodinek pri beznych cinnostech a cekal, ze v takovem pripade nikdo nepozna co je to za nadheru....

Upraveno uživatelem grga_pitic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

von je vlastně vtipnej i ten panerai

 

namalovat na číselník kytičku ..... tu samou kytičku vystrouhat na stejnej strojek .... udělat z toho butikovou edici a říct si za to o čtvrt mičudy víc než za 604 je velká frajeřina

 

já jim fandím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert :)))) nikdy me neprestane fascinovat jak nekteri lide kteri slapnou do hovna misto toho aby si sli ocistit boty to hovno z boty vezmou a s takouvou podivnou rozkosi se jim zacnou exhibicionisticky mazat od hlavy k pate...

 

 

a až se celej pomaže tak přijdeš ty a začneš mu ty zasychající hovna rozmazávat znovu. a vlastně já tímhle postem taky :shit: :tongue_ss:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze jsou ty detaily jiny je videt i na tvych fotkach, jedtli jsi to fotil S6 Edge tak ta fotka nemuze mit 40 Kb, musis mit v mobilu full a tam to musi byt jasne videt i na rozmazanym. Stahni si nejakej soft na resize na 1000 bodu na jedny strane a detaily budou videt.

Je to jasnej fake

Bobe, vkládám sem ty samý fotky bez zmenšení:

post-12074-0-90570400-1497829170_thumb.jpg

post-12074-0-48026900-1497829195_thumb.jpg

post-12074-0-32824900-1497829218_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A moje hodinky originál jsou, přesto strojek na té fotce taky vypadá podezřele. 

Jestli jsou ty Firenze fake nebo ne, nemůžu nijak dokázat, ale věřím a jsem přesvědčený, že to je originál.

Moje fotky jsou bídný, sorry jako, ale ty hodinky za to nemůžou.

No a k těm sarkastickým příspěvkům se vyjadřovat nebudu (ale díky nim jsem si vzpomenul na povídku M.K., ve které truchlivý bůh charakterizuje určité osoby. Pěkná vzpomínka :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze ten strojek je uplne jinak natocenej, to je asi fuk, zejo....? Cece to si nedas ani tu minutu na vyhledani a porovnani s originalem?

Edit: Tak s tim krivym strojkem to pise YPOus uz na zacatku. Ty budes, chlapiku, pekne divnej. Asi jak pise grga.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...