Přejít na obsah

Fidget Spinner-rotační zábava do ruky


Doporučené příspěvky

Kliklak, Jojo, Rubikova kostka, to byly fenomény mého mládí, s kostkou jsem závodil ještě na VŠ, céčka jsem nesbíral, přišlo mi to stupidní a nechtělo to po mně žádnou dovednost. Takže nebudu Spinner kritizovat, každá doba má svoje. Spíš přemýšlím, proč to nosí dospělí lidé jako součást EDC? Dokonce "drsňáci", kteří neudělají krok bez bouchačky, nože, taktické propisky, svítilny, křesadla... a Spinneru. Ale třeba se s tím dají dělat i složitější kousky, tak proč ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 144
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak je to jen hračka, dřív byla káča, jojo,kuličky, céčka a já nevím co. (pamatuji si skleněnky,jak jsme si jich vážili)

 

Problém je spíš v tom, že dnes mají ty děcka extrémní výběr, jsou těmi věcmi přesycený, neváží si jich a v důsledku jich většina leží někde ve skříni.

Bohužel, je těžký to ukočírovat, když jsou jak rodiče, děti i okolí masírovaný neustálýma reklamama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, co to je, čeho je tu od rána už tři stránky příspěvků a ono tohle. Já jsem v dětství toužil po angličákách, gumových indiánech z NDR a moc jsem chtěl kapslikovku z tuzexu. Taky jsem chtěl kopačky a koženej míč. Když už jsem byl větší, tak jsem chtěl kolo skládačku a skateboard. Teď už chci jenom  hodinky a svatej pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Každopádně, my jsme sbírali céčka, které byly taky k prdu (dobře, šly z nich udělat závěsy...), před časem všichni kopali do pletených pytlíků, dneska děcká točí s vrtulkou.

Všecko jsou to kraviny. Ale děcka to baví. Zabaví se v autě, v čekárně, ledaskde...tam kde by včera čučely do tabletu, dneska točí vrtulkou (aspoň chvilku), což si myslím, že je krapet lepší.

 

Jo, pleteny pytliky naplneny buhvicim, mel jsem jeden celkem dobrej, dokonce jsem ho vyhral za sbirani nejakejch obalu vod bombonu, kopat jsem s nim neumel pac jsem asi nemotornej nebo co a navic jsem asocial tak jsem neměl stejně s kym .... tak jsem mel takovou strasnou radost ze ho mam, no a jednou jsem do nej teda kopnul a von skončil někde hodně vysoko na střeše nějakýho baráku.

 

Když to tak probíram časem, s autama to většinou skončilo dost podobně. Hodinky by bez tohodle fóra byly taky celkem vopruz. o.O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Tak to musím koupit za draho. :D

Kupoval jsem dětem u Vietnamců po stovce za kus, z Číny mám tři za jeden. Ale než to dorazí, nemohly bez toho žít. Na blbosti mě užije, tak jsem včera v noci z Aliexpress koupil ještě kovové spinnery, taky luminiscenční, taky dvojité i trojité, taky dračí a samozřejmě taky s keramickými ložisky. Asi si pak otevřu menší obchod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, co to je, čeho je tu od rána už tři stránky příspěvků a ono tohle. Já jsem v dětství toužil po angličákách, gumových indiánech z NDR a moc jsem chtěl kapslikovku z tuzexu. Taky jsem chtěl kopačky a koženej míč. Když už jsem byl větší, tak jsem chtěl kolo skládačku a skateboard. Teď už chci jenom  hodinky a svatej pokoj.

 

Zrovna nedávno jsme se bavili tím, že jsme vzpomínali na hračky našeho mládí ... vzpomněli jsme na hrozně moc věcí, dobře jsme se u toho pobavili. Ale na gumové indiány nevzpomněl nikdo ... díky za oživení vzpomínky, s těma jsme si taky vyhráli. To mám super trumf na příště :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...