Přejít na obsah

PRIM zátiší


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

super výzdoba, ale asi bych se bál k tomu pustit děti :mobile:

 

Těm dětem, co jsou na fotkách pod lampou, je dnes 20 let a chodí k nám jen na návštěvu, ale jinak sám jsem se bál i kejchnout  :sweatdrop:

 

JR_2010-a kdepak jsou Ploproof?Chapu,ty by v krabici zabraly vic chlivecku:-)

 

Ploprof nemají chlíveček, protože jsou od doby, co jsem je koupil, denně na ruce a myslím, že to tak zůstane navždy...

 

:eek: Kup si brejle - ploproof jsou úplně nahoře. :cheers:

 

Dal jsem je místo hvězdy, do Omega sekce, ale vzhledem k jejich váze, něco okolo čtvrt kila, se ten stromek tak ohnul, že jsem měl trochu strach (hodně). 

 

post-14724-0-41029700-1387049691_thumb.jpg

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásnej stromek a závidím ti paní - mně by tohle doma neprošlo.

Buď v klidu, mně to taky neprošlo  :)  Už tam jsou sněhuláci, zvonečky a další tradiční píč.viny.. :D No, nakonec, asi bych byl celé vánoce dost nervózní, kdyby to tam zůstalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"A komu tím pomůžete!!"

 

Vědomé nakažení nemocí, by mělo bejt trestný i v tomto případě!!!

 

Velká paráda :)

Hele nekritizuj. Prachy kazej charakter, tak jsem se jich zbavil, no... a  nakaženej už jsi byl stejně. Jinak bys tady nebrousil... :lol2:

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těm dětem, co jsou na fotkách pod lampou, je dnes 20 let a chodí k nám jen na návštěvu, ale jinak sám jsem se bál i kejchnout  :sweatdrop:

 

 

Ploprof nemají chlíveček, protože jsou od doby, co jsem je koupil, denně na ruce a myslím, že to tak zůstane navždy...

 

 

Dal jsem je místo hvězdy, do Omega sekce, ale vzhledem k jejich váze, něco okolo čtvrt kila, se ten stromek tak ohnul, že jsem měl trochu strach (hodně). 

 

attachicon.gifIMG_65011.JPG

 

:clap:   hlavně kdyby ty polproofy spadly, tak Ti rozbijou polovinu "baňek" z Primácké sekce  :notworthy: super nápad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...