Přejít na obsah

PRIM zátiší


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přidávám se, taky mě to zajímá. Tahle verze žlutých sportů je boží, majitel je fakt individualista. Líbí se mi i datum mezi 210 a 215 minutou, to žádné jiné hodinky nemají :-) Ne, vážně, jsou krásný, rejpám, protože závidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se, taky mě to zajímá. Tahle verze žlutých sportů je boží, majitel je fakt individualista. Líbí se mi i datum mezi 210 a 215 minutou, to žádné jiné hodinky nemají :-) Ne, vážně, jsou krásný, rejpám, protože závidím.

:eek:  :eek:  :eek:

WTF?? Já dodneška žil v bludu, že hodina má 60 minut. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martar asi mysli to znaceni nad indexy, ale to ma spravne byt "2 carka minut 0" a "2 carka minut 5"... V prvni chvili jsem si myslel ze je to tachymeter, ale pak mi i to prislo divny... tyjo tyhle hlavolami pri nedeli jsou dobry :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se, taky mě to zajímá. Tahle verze žlutých sportů je boží, majitel je fakt individualista. Líbí se mi i datum mezi 210 a 215 minutou, to žádné jiné hodinky nemají :-) Ne, vážně, jsou krásný, rejpám, protože závidím.

Hodinky jsou vyfoceny i na oficiálním webu, byla to limitka chronomagu. 

 

http://prim.cz/hodinky-detail.php?id=10696&men=6&foto=&act=detail&subact=insp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To HonzaManta: :-) Díky, Honzo. Hned si to běžím někam zapsat...jak že to bylo? Šedesát minut? :-) Není to málo? :-)

To Borodov: dík za pochopení lehké ironie.

To Typograf: jsou nádherný !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na to čučel jak péro, a přemýšlel co tím asi chtěl designér cifru říct.Nakonec jsem v poslední chvíli před napsáním dotazu co to jako znázorňuje-210,215,300 asi dospěl či co, a zjistil, že jsou to vlastně indexy mezi čísly. No hold někdy bývají ruce rychlejší jak mozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...