Přejít na obsah

PRIM zátiší


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Diky Žigi, rádo se stalo. S tou minutovou ručkou, nevím jak to bylo. Jestli se ohnula už v Eltonu a nebo potom někdo jinej (nedokážu říct, ale já to nebyl). Ty hodinky už zátiším proletěly před časem, takže můžete na to kouknout, že je to ok. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu jedno zátišíčko:) zároveň i tipovací soutěž, ať je taky nějaká stranda:) Kdo pozná, co je to za stavbu a kde se to nachází, tak získá jako odměnu průhledné dýnko dle výběru. PSI, PSII, Diplomat https://aukro.cz/zadni-pruhledne-dynko-vicko-na-prim-sport-ii-6966622285

IMG_20200607_163049.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá mi to jako bývalá Myší díra v Brně. Ale nevím kde by tam ještě dnes mohly být tyto vrata. 

Tak beru zpět. Je to blbostí, páč jsem si nevšiml  toho dítěte. V porovnání s ním ty vrata jsou obrovský.  Takže to vypadá jako vrata od tunelu na rakety nebo hagár pod zemí ve zrušeném vojenském prostoru.

Upraveno uživatelem skodna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, je to na rakety:) teď ještě kde to je.:rolleyes: Hradec to není, Devínská taky ne, Brby taky ne. Jelikož je to poměrně těžké a těchto objektů je u nás požehnaně tak má každý tři pokusy:) Indicie tam ale jsou a internet to zná:) Tak se ukažte, jací jste hledači na Googlu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...