Přejít na obsah

PRIM zátiší


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Trocha nostalgie ,bohužel už bez origo náplně.

 

Tak ty bombóny si pamatuju a měl jsem je rád. Jenže se v té plechovce slepily dohromady a dostat je ven byla dřina....Ty musíš být ale ohromný SPORT2ovec :clap:

Upraveno uživatelem PetrM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trocha nostalgie ,bohužel už bez origo náplně.

Krásná podívaná! Já jsem teď bohužel :crying_anim: v rakousku a tak si tady pochlastávám jejich mix jablíčka s hruškou a tu naší domácí prohibici nevnímám. Takže mi stále chutná a stále vidím.

 

Jo RUM za 50,- to už bylo po zdražení..... před tím byl za 32,- 1/2l a to byla šoková terapie...:smile_anim:

Nene, potom stál rumíček 40,-Kčs - my alkoholici si to pamatujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kdy bylo zdražení rumu, ale na obou lahvích co jsem dnes našel ve špajzu se sirupem je datum únor 87 a říjen 87.Mimochodem sirup je datován 88 a po degustaci je ze švestek a stále pitelnej.Hold mamča byla machr.Bez konzervantů jen zakápnuto asi rumem a vydržel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásná podívaná! Já jsem teď bohužel :crying_anim: v rakousku a tak si tady pochlastávám jejich mix jablíčka s hruškou a tu naší domácí prohibici nevnímám. Takže mi stále chutná a stále vidím.

 

 

Nene, potom stál rumíček 40,-Kčs - my alkoholici si to pamatujeme.

Pánové, máte v tom trochu hokej. Rum soudruzi zdražovali 2x. Původně stál 33,50, pak někdy koncem 70. let na 40 a ve finále na 50 (vše +1 za zálohovanou láhev). Věřte starému sklerotikovi - leccos už zapomínám, ale cena HuLuLi (Husákova Luxusního Likéru) se pamatuje navždy stejně jako to, že v té době stálo pivo ve čtyřce 1,70.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, máte v tom trochu hokej. Rum soudruzi zdražovali 2x. Původně stál 33,50, pak někdy koncem 70. let na 40 a ve finále na 50 (vše +1 za zálohovanou láhev). Věřte starému sklerotikovi - leccos už zapomínám, ale cena HuLuLi (Husákova Luxusního Likéru) se pamatuje navždy stejně jako to, že v té době stálo pivo ve čtyřce 1,70.

Jsme zhruba vrstevníci, tak si to pamatujeme oba. Jak píšu, RUM - radost umělecké mládeže - stál v mezidobí 40,-kčs. :smile_anim: :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...