Přejít na obsah

PRIM zátiší


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

To je ale zajímavej příběh. Že uhodnu co znamená?

No, začíná to soukromou zprávou, počátečním nadšením z možného nákupu vysněné akvizice, pak následují výčitky svědomí, pocity provinění a následné připuštění si, že něco není v pořádku a pak je konec.

 

Já ty letecké nesnáším, už mi asi deset krát unikly. Momentálně čekám na černá Monstra, které jsem nějakou dobu sháněl. Čekám na balíček, ale prodávající se neozývá. Neposlal mi ani číslo zásilky. Balíček nikde, korunky nachystané, levé zápěstí nažhavené. Když vidím pošťáka, hned ho na ulici zkontroluju co nosí na ruce, co kdyby.. banda jedna.

Tak jsem si říkal, kdyby monstra nepřišly, mohl bych Honzovi od jednoho kousku leteckých automatů pomoci. Chudák, je na to sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, začíná to soukromou zprávou, počátečním nadšením z možného nákupu vysněné akvizice, pak následují výčitky svědomí, pocity provinění a následné připuštění si, že něco není v pořádku a pak je konec.

 

Já ty letecké nesnáším, už mi asi deset krát unikly. Momentálně čekám na černá Monstra, které jsem nějakou dobu sháněl. Čekám na balíček, ale prodávající se neozývá. Neposlal mi ani číslo zásilky. Balíček nikde, korunky nachystané, levé zápěstí nažhavené. Když vidím pošťáka, hned ho na ulici zkontroluju co nosí na ruce, co kdyby.. banda jedna.

Tak jsem si říkal, kdyby monstra nepřišly, mohl bych Honzovi od jednoho kousku leteckých automatů pomoci. Chudák, je na to sám.

No vidíš, hezky to v Tobě zraje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

To : Jeronimo

 

DEJ SI BACHA: náš milý moderátor je trochu jako čert. Pomaloučku Tě dostane na scestí a najednou zjistíš, že máš doma další nové hodinky.

Výhoda je, že se tady za to nejspíš NEDOSTANEŠ DO PEKLA  a kdyby náhodou ano bude tam takových jako jsme my dost a budeme si mít o čem povídat. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longu, :)  co se týče chronobundusu, tak zažívám asi nejhorší období. Primky se mi už zhnusily natolik, že je mám chuť dát všechny pryč. Naproti tomu si s nimi chodím povídat i několikrát denně. Když se jich zbavím, což by asi nebyl velký problém, tak nevím jakým směrem se vydat. Uplně mě to rozervalo. No, jdu si uvařit kafe.

 

(Igeny, PSII, Traktory, Diplomaty a Eleganty bych samozřejmě neprodával, ostatní je mi šumák)

 

... To je PEKLO :D

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longu, :)  co se týče chronobundusu, tak zažívám asi nejhorší období. Primky se mi už zhnusily natolik, že je mám chuť dát všechny pryč. Naproti tomu si s nimi chodím povídat i několikrát denně. Když se jich zbavím, což by asi nebyl velký problém, tak nevím jakým směrem se vydat. Uplně mě to rozervalo. No, jdu si uvařit kafe.

 

(Igeny, PSII, Traktory, Diplomaty a Eleganty bych samozřejmě neprodával, ostatní je mi šumák)

 

... To je PEKLO :D

Tak mi pro začátek prodej spartaky a pospartaky, pár padesátek se šrafovanými cifry, nějaké pavouky a pár automatů co ještě nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...