Přejít na obsah

PRIM zátiší


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dvojčátka (ani nevím jak se jim správně říká, tak jim zatím důvěrně přezdívám "malotraktory")...attachicon.gifDSC_0378 mala.jpg

 

Moc hezká fotka, ty jo, ta by se mi líbila jako wallpaper, kdyby Ti to nevadilo...no když Ti to vadit nebude :), tak mi jí pošli na mail "projirku@yahoo.com". I když já mám takový úchylný rozlišení 1680x1050.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za pochvalu, byl to takový pokusný balónek, čekal jsem spíš sprdunk za orachaná pouzdra, nesaturňácké řemeny a krátké ručky u t?ch vpředu. Wallpaper v požadovaném rozlišení zašlu večer, teď mám na starosti jiná dvojčátka, o dost živ?jší... :-)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za pochvalu, byl to takový pokusný balónek, čekal jsem spíš sprdunk za orachaná pouzdra, nesaturňácké řemeny a krátké ručky u t?ch vpředu. Wallpaper v požadovaném rozlišení zašlu večer, teď mám na starosti jiná dvojčátka, o dost živ?jší... :-)

U mě dobrý! Už dlouho jsem neměl tak pěkný pozadí. Díky :)

post-3896-0-00904700-1386614936_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši dobrý, vážně, akorát jste mě trochu nas*ali, neb jsem okamžitě přemýšlel, jak sem prsknout svoje červený Igeny, ale jednak nemám foťák a mobil fotí nevalně a jednak tu nemám nic červenýho (a podřezat jsem se kvůli chlapské soutěživsoti nějak nechtěl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši dobrý, vážně, akorát jste mě trochu nas*ali, neb jsem okamžitě přemýšlel, jak sem prsknout svoje červený Igeny, ale jednak nemám foťák a mobil fotí nevalně a jednak tu nemám nic červenýho (a podřezat jsem se kvůli chlapské soutěživsoti nějak nechtěl).

 

Hoši dobrý, vážně, akorát jste mě trochu nas*ali, neb jsem okamžitě přemýšlel, jak sem prsknout svoje červený Igeny, ale jednak nemám foťák a mobil fotí nevalně a jednak tu nemám nic červenýho (a podřezat jsem se kvůli chlapské soutěživsoti nějak nechtěl).

zkus  třeba červený jablíčko nebo ještě líp, červený svařák   :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...