Jump to content

PRIM zátiší

long
 Share

Recommended Posts

bože Orlíky má už snad každý druhý! :) gratuluji, moc pěkný výběr, ty Diplomatky jsou renovované, nebo nová produkce? 

Podle cely sestavy si tipnu, ze Diplomaty jsou o průměru 40mm a uvnitr je kal. 96. Iniciacni limitka.

Ty tu dlouho nebyly

Přidávám se, taky mě to zajímá. Tahle verze žlutých sportů je boží, majitel je fakt individualista. Líbí se mi i datum mezi 210 a 215 minutou, to žádné jiné hodinky nemají :-) Ne, vážně, jsou krásný, rejpám, protože závidím.

Přidávám se, taky mě to zajímá. Tahle verze žlutých sportů je boží, majitel je fakt individualista. Líbí se mi i datum mezi 210 a 215 minutou, to žádné jiné hodinky nemají :-) Ne, vážně, jsou krásný, rejpám, protože závidím.

:eek:  :eek:  :eek:

WTF?? Já dodneška žil v bludu, že hodina má 60 minut. :wallbash:

Martar asi mysli to znaceni nad indexy, ale to ma spravne byt "2 carka minut 0" a "2 carka minut 5"... V prvni chvili jsem si myslel ze je to tachymeter, ale pak mi i to prislo divny... tyjo tyhle hlavolami pri nedeli jsou dobry :clap:

Hodinky jsou vyfoceny i na oficiálním webu, byla to limitka chronomagu. 

http://prim.cz/hodinky-detail.php?id=10696&men=6&foto=&act=detail&subact=insp

To HonzaManta: :-) Díky, Honzo. Hned si to běžím někam zapsat...jak že to bylo? Šedesát minut? :-) Není to málo? :-)

To Borodov: dík za pochopení lehké ironie.

To Typograf: jsou nádherný !

Taky jsem na to čučel jak péro, a přemýšlel co tím asi chtěl designér cifru říct.Nakonec jsem v poslední chvíli před napsáním dotazu co to jako znázorňuje-210,215,300 asi dospěl či co, a zjistil, že jsou to vlastně indexy mezi čísly. No hold někdy bývají ruce rychlejší jak mozek.