Jump to content

levné hodinky do vody

Recommended Posts

• Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asi teda, no. Na to blbě vidim, ale už jsem na to koukal, když jsem si ty hodinky prohlížel na fotkách na netu a mate mě ta větší mezera za 20, i když na třetím místě je "1". Takže rok.

Edit: Tady jsem našel obrázek s 2007, je tam větší mezera, asi to má nějakej důvod, kvůli dalším funkcím třeba:

post-29826-0-93169700-1498037102_thumb.jpg

Edited by geometr

Funkcí mají dost, ale bohužel zrovna jedna chybí - odpočet času. A taky už nestojí 431Kč, ale 650Kč (zřejmě nával kupujících ze zdejšího fóra :D ), ty oranžové jsou ale pořád za 428Kč. Ovšem celkově je to spíš nouzovka nebo tak pro děti, na silnější ruce navíc vypadají dost tristně (byť účel splní).

Já myslim, že na tu vodu je to OK. Tim, že jsou malý a nízký, tak s nima člověk nebude zachytávat za kde co, jako kdyby to byly G-Shocky. A když je někde vorve nebo utopí, tak za ty prachy... Myslím, že na tý vodě víc propije :-)

Funkcí mají dost, ale bohužel zrovna jedna chybí - odpočet času. A taky už nestojí 431Kč, ale 650Kč (zřejmě nával kupujících ze zdejšího fóra :D ), ty oranžové jsou ale pořád za 428Kč. Ovšem celkově je to spíš nouzovka nebo tak pro děti, na silnější ruce navíc vypadají dost tristně (byť účel splní).

Právě, že jsou vhodné díky svým rozměrům a dlouhému pásku i na větší ruku, např. 23 cm

Na větší ruku se dát samozřejmě dají díky dlouhému pásku, ale pořád vypadají jak dětské hodinky. Nebo mně to tak aspoň připadne.

A co teprve F-91, to jsou opravdu velikostí dětské hodinky !

Na větší ruku se dát samozřejmě dají díky dlouhému pásku, ale pořád vypadají jak dětské hodinky. Nebo mně to tak aspoň připadne.

Ano, jak píšou kolegové, asi jsi neměl na ruce F91W nebo W59, to by ti teprve připadlo...

Edited by Frostie