Přejít na obsah

Disney by Ewatchfactory Mickey Mouse


Doporučené příspěvky

Takze zdravim. Dovolim si recenziu na tieto detske ale rozmermi dospelacke hodinky s Mickeym na ciferniku. Hodinky maju priemer krasnych 44mm a vyzeraju luxusne co vidite aj z fotiek. Cifernik je krasne plasticky a hodinky pritahuju pozornost vsetkych pokoleni a vekovych kategorii. Mickey krasne mava rukami neboli rucickami a sem tam ich ma vykrutene mimoriadne nesumerne az nezdravo. To robi dojem ze Mickey je retardovany. Mickeyiho najvacsia zaluba je ukazovat kolko je hodin, ale uzivil by sa aj ako regulkovcik na letisku pri riadenie lietadiel. Hodiny ukazuje Mickey velmi presne a neunavne. Jednoducho nemeska ale ani sa neponahla. Hodinky su na celkom kvalitnej kozi. Teda aspon je to tam napisane no rozbor som nerobil ci to je krava alebo synteticka milka. 

 

Dalsie pozitivum je, ze hodinky posobia mimoriadne luxusnym dojmom coby modny vystrelok od renomovaneho hodinara za nekrestanske paniaze. Dokazuju to ponuky na odkupenie od ludi vsektych pohlavi. Dokonca som dostal ponuku na odkupenie za 150eur ihned pri stole na kave. 

 

To znamena ze najlepsiu likviditu ma aktualne mickey mouse ktoreho nakupna cena bola asi 45eur a behom dvoch dni registrijem mozny zarobok 105 eur. 

 

Co sa tyka balenia. Mickey pricestoval v peknej malej krabicke gravirovanej vo farbach Disney factory. Avsak ziadne certifikaty necakajte. Mickey je znacka sama o sebe. 

 

Celu tuto recenziu podciarkuju luxusne fotky, kde mozete pozorovat neskutocny cifernik v krasnej zlatej farbe. To iba podciarkuje vasu infantilnost, ale napriek tomu ze priatelia to beru ako recesiu, z vasej strany je to uplne vazne. Ste predsa genialny clovek a geniovia robia blaznostva uplne vazne. Povazujete to za normalne  a preto s hrdostou nosite Mickeyho na zapasti. Mickey je predsa vazena osobnost 

 

Dakujem za pozornost 

post-13608-0-94493100-1498124710_thumb.jpg

post-13608-0-94543100-1498124713_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

krasa, a ja hlupak je prodal... :-) a navic se zda, ze jsem hrube podcenil jejich nadcasovou hodnotu! jsem rad, ze delaji tolik radosti. O vaznosti a hrdosti, s jakou je nosis, neni treba pochybovat... Mickeymu zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na noseni hodiniek s Mickey Mousom nie je predsa nic genialne, ani infantilne, a toto ani nie su detske hodinky.. Je to cela jedna kategoria hodiniek, ktora ma svoj vlastny svet, uz odkedy ich prvykrat vyrobil Ingersoll na objednavku od pana menom Herman Kominetzky (ktory neskor mal pod palcom cely merchandising u Disneyho). Dnes tam patria hodinky od 5 do 50.000 USD. Mal som zopar podobnych ako tieto, ebay / amazon ulovky. Na taketo malovatka mam slabost, na Mikymauza specialne. 

 

Pink Floyd (Bob Geldoff) vo filme The Wall mal jedny old school s Mickey Mousom, Ingersoll z r.1938.. scena v hoteli

 

Gerald Genta vyrobil asi najlepsiu seriu na tuto temu, vola sa Retro Fantasy - bohuzial su dnes prakticky nezohnatelne, nezaplatitelne..

 

koho by to zaujimalo: LINK

post-4112-0-05458700-1499040882_thumb.jpg

post-4112-0-47223300-1499040882_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...