Jump to content

Hasňa's new age a pohoda jazz

Hasňa

Recommended Posts

• Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hasňa vole, dobrej restart :lol2:

Sam z toho mam zatim docela rozhozenej sandal. Je to takove osvobozujici, mit a ruce 8k a nestarat se o nastaveni, skrabance, MI, prodejni cenu, nic. Po dost letech je to zajimavy pocit. Jeste musim vymyslet nejake Tough Solar Multi Band k obleku. No, uvidime, jak dlouho mi to okouzleni vydrzi.

Já to pochopil jako pokus osvobodit se z chronomagoriátu :-)

Čas to vokazuje furt přesně, osvobozený chronopacoš radostně běží s nataženou levou rukou vstříc západu slunce, aby ještě nachytal pár hřejivých paprsků do solárního článku, až nám ve světle zapadajícího životodárného kotouče mizí... ...mizí jako pacient z JIP do toho všeobjímajícího světla! (Aby se možná vzápětí vynořil zpět resuscitován, zcela přesvědčen o nekonečné G-Shock pravdě... A začal sbírat všechny dosud vyrobené modely) :lol2:

Tak byla by to idelani cesta, mit jedny Géčka a klídek, ale bohužel to dlouho nevydrzi. Ten kolotoč pak zacne nanovo. Ale vo tom to je :-)

k tomu musis dozrat :) .... ja uz skoro dva roky nosim jenom protreky a nehodlam na tom nic menit..... je fakt ze mam v zaloze par mechanickejch kousku kdyby mne to jako popadlo ale furt hovno...... uz sem i premejslel ze bych to prodal ale dokud mam co zrat tak na to kadim

svuj dil na tomhle vyhoreni ma i tenhle web kterej uz co si budem povidat stoji za pekny hovno

Půlka lidí tu furt melduje: k Rolexu musíš dozrát... (v mém případě míněno hlavně velikostn?) a najednou tu slyším od někoho, komu jsem ochoten naslouchat, že musíš dozrát ke Géčkům nebo Protrekům jako jediným hodinkám na nošení. No bezva, zase mám o čem přemýšlet. Že bych přeskočil jeden evoluční stupeň a ještě dost ušetřil? :D Je fakt, že na dovolené jsem si podobné pocity užil s přesnou vodot?snou Miyotou 9015 za pár korun.

Jinak Hasňo, tyhle jsou povedený, přes všechny funkce na cifru hezky čitelný. Jsem zvědav na další vývoj :)

Edited by martar

Tak tohle zkousim tez a uz dlouho, ale vzdycky dospeju k tomu, ze jsem jeste nemel to a tohle a zacne to nanovo. Od silvestra mam jedny casia, ktere jsem chtel mit za ty posledni a mel jsem je na ruce snad 5x. Proste slaba vule.