Přejít na obsah

Hasňa's new age a pohoda jazz


Hasňa

Doporučené příspěvky

Hasňo, čéče, do teď jsem pořádně nevěděl, kam si tě tady na fóru mám zařadit. Tvá předešlá vlákna jsem - ke své škodě

 - nesledoval a teď vidím, jak blízký je tvůj vztah k hodinkám tomu mému. Tvému kroku rozmím velice dobře a dost mě oslovil. Sám jsem si totiž prošel něčím podobným.

 

Vytoužená Béčka, na která jsem pracně střádal, šla po roce a půl o dům dál. A mohl jsem si stokrát opakovat, že je to vrchol, jehož jsem ve své situaci schopen dosáhnout. Pak přišly Damaska. Asi bych je měl doteď, kdyby se u nich neobjevily problémy se strojkem. Ale když už jsem řešil, co dál, zůstávaly ve hře jen o mnoho levnější a "méně věhlasné" značky. Prostě jsem neměl potřebu "postupu vpřed". Ano, jsem jeden z těch, kdo ušel cestu od Breitlingu ke Steinhartu. A peníze, které mi z tohoto downgradu zbyly, jsem nutně nepotřeboval. O tom to nebylo. 

 

Není to ani o racinalitě. Povzdechy některých zdejších kolegů, že jim to hlava nebere, tu nemají smysl. Je to prostě o tom, co nám momentálně přináší radost a dobrý pocit. A to racionální činy vždycky nabídnout nemohou. Ale... že nosíme hodinky v první řadě pro potěšení, tu už zaznělo mnohokrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale tak ja tu tez brblu a sam mam maslo na hlave...

Limitkove, vyrocni GS, s genialnim cifrem, zlatym medailonem, nejkrasnejsim quartzovym strojem, s takovou inhauz technologii az jde hlava kolem, za genialni cenu a stejne je vymenim za Sinny s obyc Etou, bez niceho "navic". A ziju...

Ale zabrblat si musim. To uz jsme holt my lidi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se to moc dramatizuje, timdle si tady asi prosel ledaskdo.. ja minimalne petkrat:) Takze predpokladam ze to bude mit stejnej vyvoj, pul roku uprimna spokojenost s levnejma hodinkama a najednou, u me teda vetsinou pri kocovine, najednou "bum" a potrebuju pekny hodinky a potrebuju je hned.

Ale je mozny, ze to tak mam jen ja a vsem ostatnim tydlety downgrady fungujou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se to moc dramatizuje, timdle si tady asi prosel ledaskdo.. ja minimalne petkrat:) Takze predpokladam ze to bude mit stejnej vyvoj, pul roku uprimna spokojenost s levnejma hodinkama a najednou, u me teda vetsinou pri kocovine, najednou "bum" a potrebuju pekny hodinky a potrebuju je hned.

Ale je mozny, ze to tak mam jen ja a vsem ostatnim tydlety downgrady fungujou:)

Nefungujou :-).

Hasno, hlavne fot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zatím ve fází upgradu....od Seiko s 4R35 za pár korun, přes Deep Blue, Tissoty Visodate  , Samuraje, Želvy a Steinhart Titanium až po dnešní Chr.Ward Typhoon....a dále to snad budou Sinn a tchánovy Moony MkIV....no a definitivky? Zatím netuším....ale rád bych Zenithy, PO a Moony....ale možná mě někde uprostřed chytne touha se vrátit někam na počátek věků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi, jo, je to tak. Pořád mám rád hodinky na ruce, to je pozitivní. A koukám už na ty Oceanus, takže žádný konec cesty. Jen místo ve finančních výšinách mechanického světa, kde je třeba "makat" lovím v komfortu rádia a soláru, což má navíc pozitivum v tom, že se jedná o finančně celkem plochou dráhou letu. A to je po těch statisícových částkách taky příjemně osvobozující pocit. Užívat si a nemuset myslet na prachy. Koupím si Oceanus? Tak jo. Kde je maj. To je pohoda.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli downgrady fungujou nebo ne a osobne to mam nekde. To co me sere (a omlouvam se hasnovi za pleveleni vlakna) je to ze ctu inzeraty kde clenove poptavaji ci nabizeji tool hodinky jako je rolex sub nebo sea dweller a chlubi se tim ze nemaji ani skrabanec. Druha rada magoru zase poptava tyhle hodinky a zada aby byly v top stavu a hlavne pratele, hlavne nelestit. Tady uz se nekupuje radost na ruku, tady se uz kupuje "hodnota" a nejlip hodnota co se pak bude dat v idealnim pripade zpenezit za minimalne za to same za co jsem je koupil. Vsichni tady slintaji nad vomlacenyma subana co 20 let pouzival potapec, jak je to jako super a cool, ale svoje suby by na plaz nevzali protoze pisek a kameny a rasy a slana voda. S tim pratele, beze do prdele - pripevnete si gumkou na zapesti 200 000 v petitisicovkach a bude to stejne cool jako vase suby k obleku a seiko 5 k mori. je to zhruba na stejne urovni jako stari dedci co si koupi nove slusne auto, ale jezdi s nim jenom v lete, jenom za sucha a na podzim jde pekne do garaze zakryt tepichama protoze sul na cestach kaminky atd. 




Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem grga_pitic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nekecám, fakt ne. V tomhle rybníce lovím zatím velmi krátce a fakt nemám přehled.

V pohodě, to bylo jen lehké popichnutí. Výborné, odolné, spolehlivé, přesné, titan se safírem. Pozitiv je povicero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať vždyť je to jeho věc :lol2: ( nezáviděl jsem mu ani IWC ani D, záviděl jsem mu jen Norsko a fotky :-)). Až dostane chuť, máme tu nové vlákno a to je jen dobře.

Siwi- ani jsem nevěděl, že už Béčka nemáš ( jak jsi psal, byl to tvůj sen a pachtil si se k nim dost dlouho ). Snad na ně zas někdy dostaneš chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grga: Tyvoe to jsou zas konstrukce.. takže kdo chce nosit neomlácený hodinky, protože se mu třeba neomlácený hodinky líběj, je automaticky pozér a spekulant, jo.

 EDIT: No ale předpokládám, že vzhledem k tomu drsňáckýmu tónu a posílání do prdelí jsi už měl hezky nakoupíno:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumim:)

 Nic, neplevelme Hasňovi vlákno..

Já tomu celkem rozumím, mě vždycky hodinky přestaly bavit, když jsem o ně měl přehnanej strach, že je někde ťuknu nebo škrábnu nebo tak něco. V takovým případě jsem je raději prodal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...