Přejít na obsah

Hasňa's new age a pohoda jazz


Hasňa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska to tu byl hotový Aspen. Malé zádrhely spojené s lokalitou a aktuálním počasím to pravda trochu opepřili, zamrzl mi zámek na Citrónu a nešly zavřít dveře, málem jsem na těch malých, tenkých kolech a jen s předním náhonem nevyjel na cestu, když jsem měl jet pro juniora do školky a nakonec jsme museli s řidičem vykopat DHL dodávku zapadlou na naší cestě, co mi přivezla inkoust do tiskárny, ale stálo to za to.

 

fc584cff05b3940c5691f668d2ede99e.jpg549e4966f109ea002a44a67ff193f9b7.jpg5933c0f0e7f835c8dbaac3737a2960b7.jpgd593c406892903aa246df4223ac2fd6d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kardio pomalu přechází v hard core fitness. Včera mi na to uklizené sjela ze střechy tak tuna mokrého. A ty zasypané vrata do garáže jsou otočené na dvorek na mejdany, když počasí nepřeje, letní stinné sezení s výhledem do zahrady a tak. Výjezd na cestu je na druhou stranu. No a k tomu jezdím v současné době na jedničku, vypnuté ESP, redukci a hodně plynu a auto pluje rozbitým mokrým sněhem, jako na rozbouřeném moři. Jsem zvědavý, kdy se z toho už nevyhrabu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...