Přejít na obsah

Hasňa's new age a pohoda jazz


Hasňa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsi moudry clovek. Mas u me pivo. :-) Btw, neudelame nekdy v polovine cervence sraz lepsich lidi?

Poctivo som docital cele vlakno az sem.

Citim tu akusi pachut, zahorklost. Zbytocne. Pokusy o ...ani vlastne nerozumiem o co.

A ty lepsi lidi, to je fakt detinske.

Hasna, see you next time zase v nejakom peknom hodinkovom vlakne. Aj s prislusnymi tvojimi statementami. Takom vlakne ake si maval. Z tohto tu je mi skor smutno a citim sa nesvoj, az trosku trapne, ked to tu citam. Fakt si to ty ? Nehakli ti konto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poctivo som docital cele vlakno az sem.

Citim tu akusi pachut, zahorklost. Zbytocne. Pokusy o ...ani vlastne nerozumiem o co.

Jo, s tim ti nepomuzu. Ja zase nerozumim jinym vecem. Ten to a ten zas tohle, otevri srdce pestremu svetu.

A ty lepsi lidi, to je fakt detinske.

Neznas souvislosti, tohle nemelo zadny podtext ani souvislost s tematem. Je to historicka zalezitost, dalekosahle spiknuti. Neco jako zednari, nebo egyptologove. Takze to hned vsechno nevztahuj na sebe. Je to jen nevinne pojmenovani skupiny lidi, kteri jsou tak nejak ... lepsi. ;-) Tak neztracej humor. :-)

 

Hasna, see you next time zase v nejakom peknom hodinkovom vlakne. Aj s prislusnymi tvojimi statementami. Takom vlakne ake si maval. Z tohto tu je mi skor smutno a citim sa nesvoj, az trosku trapne, ked to tu citam. Fakt si to ty ? Nehakli ti konto?

:-) Neber to tak vazne.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poctivo som docital cele vlakno az sem.

Citim tu akusi pachut, zahorklost. Zbytocne. Pokusy o ...ani vlastne nerozumiem o co.

A ty lepsi lidi, to je fakt detinske.

...je to ironie na některé zdejší maňásky. Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved ja nic. Ja tadeto iba prechadzam. Len som neudrzal ten svoj vyblitok...vlastne , zas som skoro zacal nieco riesit do coho ma nic a zabudol na svoju najnovsiu mantru "nechaj veci plynut tak ako su, vsetko sa deje v sulade s tvojimi potrebami" :) Musim si ju castejsie verklikovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Hasňo. Dlouho na to tady koukám a přemýšlím jestli to nějak komentovat nebo ne - pouze ty Géčka, ten zbytek je na tobě ;) No a když už jsi to prdnul na fórum, tak asi nějaký komentář čekat musíš a možná i chceš. Tak já to okomentuju...čistě za sebe. U přechodu z IWC na Damasko jsem čuměl jak puk. Ale asi jsem to dokázal pochopit, taky jsem Konrádovi na čas podlehl (a vlastně bych se mu nebránil ani teď). Ale přechod z Damaska na Géčka teda pochopit neumím (ne že bych ho nutně chápat potřeboval, že, ale...). Asi Přechod, nic lepšího mě nenapadá ;) Docela umím pochopit pocit "nemůžu mít hodinky za kilo, když mám mega sekyru...". Znám takové lidi a je to pochopitelný přístup, byť ne každý je ho schopen. Pokud sekyru splácíš jak máš a ještě ti zbyde na hodinky za kilo/dvě/nebo pade, nevidím důvod si je nedopřát. Pokud je vše ostatní v ažůru a klape jak má, nikomu tím neubližuješ. Navíc to kilo, nebo pade, stejně nic moc v té sekyře nevyřeší, tak proč to hrotit. Ale jak říkám, jsou lidi, kteří to psychicky mají nastaveno jinak a nesnesou to. Možná to máš zrovna tak a pak to chápu. Teda do jisté míry. Chápal bych to, kdyby sis koupil třeba nějaké SKX/Orienty/D36, nebo něco podobného...prostě hodinky...klidně i nějaké baterky (ty by vyřešily touhu po bezúdržbovosti)...ale hodinky! Když vzpomenu co všechno ti prošlo rukama, s přihlédnutím na to že jsi nebyl nikdy lhostejný k tomu co uvnitř tepe atd., pak mi to opravdu smysl nedává. Jediná varianta, kterou vidím jako reálnou, je ten "přechod". Ale s tím už si dnešní medicína ví docela rady, tak doufám, že to není na dlouho ;)

 

Sepsáno při vědomí, že smysl to musí dávat hlavně tobě! Howgh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lezim na pupku a procitam si to tu, tak si taky dovolim komentar. Hasnu neznam, nesledoval jsem ho pred tim a je mi tedy celkem fuk, co si koupil nebo koupi. Moc ale nerozumim tem narkum, ze sel do Casia a ze to nejsou hodinky. Kluci, vzdyt prece Casio je jedna z nejinovativnejsich hodinarskych spolecnosti na svete. Jijich prinos digi hodinkam se neda odeprit. Gecka jsou legenda, tak jakepak porad vzdychy.

Prijde mi spis smutne, kdyz tu od nekterych clenu vidim sesup z Rolex/Breitling ke Steinhart nebo Tisell. Ale to tu nikdo nekomentoval... Kazdy prochazi nejakym vyvojem, tak at si kupuji co chteji. Live and let live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi moudry clovek. Mas u me pivo. :-) Btw, neudelame nekdy v polovine cervence sraz lepsich lidi?

Do moudrosti mám daleko, haha, ale z nožů jsem místo těch kosmickejch začal nosit uhlíkovej Opinel. Vidím tam trochu paralelu.

Pivko milerád. Červenec budu mít v duchu exotických návštěv, tak ke kámošům z Jeruzaléma přidám i panevropskou buňku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...