Přejít na obsah

Hasňa's new age a pohoda jazz


Hasňa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kurwa vzdyt jsou to jenom hodinky...probuh to uz jsou zdejsi clenove fakt az tak mimo realitu ? Prectete si po sobe tohle vlakno a pak se bezte zastrelit....takovy flame o kokotine kterou m vetsina lidi absolutne u prdele...tedy o hodinkach...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurwa vzdyt jsou to jenom hodinky...probuh to uz jsou zdejsi clenove fakt az tak mimo realitu ? Prectete si po sobe tohle vlakno a pak se bezte zastrelit....takovy flame o kokotine kterou m vetsina lidi absolutne u prdele...tedy o hodinkach...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Tak tak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurwa vzdyt jsou to jenom hodinky...probuh to uz jsou zdejsi clenove fakt az tak mimo realitu ? Prectete si po sobe tohle vlakno a pak se bezte zastrelit....takovy flame o kokotine kterou m vetsina lidi absolutne u prdele...tedy o hodinkach...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

to je tak ked maju ludia vela casu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno je to tak a proto je lepší to neřešit a jet si svou, ale ne každý je takový. Někteří jsou jak ovce a když jim někdo řekne, že to a to je nejlepší, tak je to prostě nejlepší a úplně se zapomíná na to, že to hodinky máme hlavně pro radost a radost dokážou udělat jakékoliv hodinky, což je i u některých vidět. Mě asi nejvíc baví takové ty různorodé sbírky, ve kterých je všechno možné, je na tom totiž vidět, že majiteli ani tak nejde o značku, ale o hodinky jako takové.

 

Ale dost keců, Hasňo mě se líbilo tvé původní vlákno a líbí se mi i toto, stejně jako třeba i vlákno Andyho a dalších, ve kterém se pokochám vším možným, dobře se na to kouká, dobře se to čte (až na ty zbytečné plky), to mě baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim se vsim napsanym. Nekteri borci tu maji divne serazene hodnoty k tomu nechopnost nadhledu. Jako by to byly sestnactilete decka. A treba jsou, kdo vi. Na siti je vsechno mozne. A Andy, to je kamen. Igeny ve Vegas, to je velky zarez a koreni fora. Dlohodobe maji jeho vlakna tu nejvyssi uroven. Fotky s Noveho Jorku byly naprosto famozni.

 

A mimochodem, GW4000 uz chytly nekolik ran do dveri auta, zarubni a tak a zatim to vzdycky chytl ten gumovy rantl. Bomba spica. A jeste jsem je nemusel ani jednou nastavovat. ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste nikdy mi nevadilo, ze jsem musel nastavovat "chciple" mechanicke hodinky, kdyz jsem vybiral z hodinkovnice kousek podle me momentalni nalady a take prilezitosti (na kterou byly urcene).

Do hlavy ti nevidim, ale imho nejde o nic jinyho, nez vyhoreni. Neverim totiz tomu, ze clovek s citem/vkusem nebo jak tomu rikat, co ma rad auta, dobre jidlo, hodinky, k hadrum ses tu taky uz myslim nekolikrat vyjadroval atd. je nadsenej s toho, ze ma jako jediny hodinky plastovy neforemny baterkovy tocomasty ;-), ktere bys mel "normalne" jako jedny z x, treba do lesa nebo na koupacku.

Tesim se, az te tohle obdobi prejde, a zas tu budes nadsene psat o hodinkach (mechanickejch :D). Treba tech Singrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, je to jasné vyhoření. Vidím to taky tak. Nebo osvícení? Ale věř tomu, nebo ne, nastavovat znova a znova každé pondělí ráno hodinky, doma je většinou nenosím, mě regulérně přestalo po deseti letech bavit. "Plastový" z části, "neforemný" asi ne, forma odpovídá určení docela dobře, "baterkový" taky ne a to poslední slovo neznám. No, mě se líbí. Jak prosté Watsone. Máš ale asi pravdu, že s G-Shockama nepokryju všechny své aktivity a oblečení, takže ještě přikoupím titanové solar-funk Citizeny na tahu. To asi zase jo. :-) Když Casio takové decentní rádiovky nedělá. V každém případě na můj apetit ta změna náhledu bohužel žádný vliv neměla.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad sleduju ostrilenejsi cleny v jejich vyvoji. Myslim, ze necim podobnym si tu projde kazdy. Sice to ne vsichni resi tak razantne, ale kdyz uz clovek vyzkousi "vsechno", tak k vyhoreni proste dojit musi. Jsem zvedavej na sebe za pet, deset let.

 

Je ale pravda, ze casia bych od tebe necekal. Jsem zvedavej, jestli tohle vlakno potahnes stejne dlouho jako ty predchozi. A na Seika do komba si nekoukal? Ty maj segment elegantnejsich hodinek za rozumnou cenu vcelku pekne pokrytej

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......... Když Casio takové decentní rádiovky nedělá. V každém případě na můj apetit ta změna náhledu bohužel žádný vliv neměla.

 

Hasňo, zkus se podívat na Casio Oceanus OCW-S100. Měl jsem je a tak trochu lituju, že jsem je prodával. Nádherné oblekovky (solární, radiem řízené atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...