Přejít na obsah

Vybavení chalupy na dovolenou


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

protože jsem se trochu zbláznil a začal zvelebovat dovolenkovou chalupu,tak bych Vás rad poprosil,jestli se nebudete zbavovat něceho,co sami doma nevyuzite, popr. budu rad i za tip, co byste na dovolené sami uvítali.

 

Chalupa je hodně zaměřena na děti, tzn. máme šipky, automat na ice hockey,trampolínou, bazen,piskoviste,fotbálek. Pro rodiče 2 sauny, sklípek, bazen s brouzdalkem..

 

Co by Vám udělalo na dovolené radost? Přemýšlím o vycepnim zařízení. Hodilo by se vybavení dílny, pojezd na vrata, ..

 

Nezbavujete se někdo výčepní ho zařízení?popr. budu rad i za doporučení nějakého ověřené ho řešení pro domácí použití,jde mi o 30l sudy.

 

Díky moc za tipy a omlouvám se,jestli jsem zařadil do nesprávné kategorie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

a dvě minigolfový hole

to bezpochyby ....

 

já bych moch nabídnout spacák vzor 67 (kdyby byla nějaká bojovka nebo tak něco) .... asi zadarmo .... teda plus pošta (váží asi 9kilo, takže to úplně zdarma nebude)

 

..... pak tu mám několik balíků ponožek od zaměstnavatele, které taky nevyužiji, daly by se použít jako vaky na vodu (nesajou)

 

.... mám tu i rybářskou vestu, kterou jsem si v pomatení koupil zároveň s rybářským lístkem

 

... určitě si na něco ještě vzpomenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bezpochyby ....

 

já bych moch nabídnout spacák vzor 67 (kdyby byla nějaká bojovka nebo tak něco) .... asi zadarmo .... teda plus pošta (váží asi 9kilo, takže to úplně zdarma nebude)

 

..... pak tu mám několik balíků ponožek od zaměstnavatele, které taky nevyužiji, daly by se použít jako vaky na vodu (nesajou)

 

.... mám tu i rybářskou vestu, kterou jsem si v pomatení koupil zároveň s rybářským lístkem

 

... určitě si na něco ještě vzpomenu

Spacak i vestu bych bral, to by mohla být dobra dekorace :-)

Upraveno uživatelem gmic@1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...