Přejít na obsah

Náhradní safírové sklíčko


Doporučené příspěvky

Ahoj,

chtěl bych poprosit o radu ohledně toho, kde pořídit za dobrou cenu rovné safírové sklíčko (cca 30mm, ještě to nemám napřesno změřené) na potápky (z toho plyne druhá otázka: Jaká je minimální tloušťka pro potápky). Na eBay je spousta nabídek z Číny třeba kolem pětistovky, dá se, že český trh je 4x dražší, ale je zde samozřejmě otázka kvality. Nějaké zkušenosti? 

Díky moc!

Upraveno uživatelem Kojotisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

dovolím si troufalou otázku, ale jak hluboko se s nimi hodláš potápět? Tím nenabám ke koupi čínského safíru (pokud to safír vůbec je), ale věřím že 95% lidí by stačilo na ty "umyvadlové ponory" :lol2:

 

To je ovšem otázka na tělo!  No, řekněme, že v mém případě moc hluboko ne, ale třeba je budu jednou chtít někomu dát nebo prodat a ten se potápět chtít bude. A mám rád, když jsou věci udělané pořádně. 

Takže myslíš, že co se těch čínských safírů týče, je to škoda peněz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to řešil se svým hodinářem, nebo oslovil nějakého zkušeného "modifikátora" třeba by tam našel něco v tvém rozměru. Nechci říkat, že ty čínský jsou špatný, je klidně možný, že když půjdeš k nějakému hodináři, objedná je právě od tam, ale s patřičnou přirážkou. Otázka byla jen k zamyšlení, nemyslel jsem to nijak špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to řešil se svým hodinářem, nebo oslovil nějakého zkušeného "modifikátora" třeba by tam našel něco v tvém rozměru. Nechci říkat, že ty čínský jsou špatný, je klidně možný, že když půjdeš k nějakému hodináři, objedná je právě od tam, ale s patřičnou přirážkou. Otázka byla jen k zamyšlení, nemyslel jsem to nijak špatně.

 

Však já se nezlobím, byla to dobrá otázka :-)

Ohledně toho hodináře: To je přesně to, oč mi běží. Kdybych to sklíčko koupil, vyšlo by to dozajista levněji. Jenže hodinář zase bude vědět, kde koupit to správné a za tu znalost si nechá (právem) zaplatit. No, ale proč se nepokusit tytéž informace vyzískat jinak, že? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ako pise prischera, daval som menit u hodinara- rozumej cloveka co ho to bavi, robi to s laskou a je rad ked mu nieco kvalitnejsie prejde rukami. Tak tento hodinar mi vybavil kvalitny safir aj s AR, s vymenou a tlakovkou na 37mm za tusim 80?? Nezdala sa mi ta cena nejaka prehnana... hlavne som vedel ze je to kvalitka a nie smejd z ciny..

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...