Přejít na obsah

b0ris


Doporučené příspěvky

inzerat pro meho kamose doporuceno zdejsim vazenym clenem.

hodinky dodany bez remenu prislib zaslani tohoto postou. po 14 dnech telefonicka urgence nasledovala smrst ve smyslu co si dovoluji mu volat a psat co jsme za lidi ze si dovolujeme ho obtezovat a tak dal .........

za me POZOR VSEM uz bych si od nej nikdy nic nekoupil

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si pridať príspevok. Ja osobne som tento obchod sprostredkoval. Nikdy by ma ani vo sne nenapadlo že predávajúci sa takto zachová a sľúbil pri odovzdaní hodiniek niečo čo vedel že nesplní. Taktiež som Borisa telefonicky urgoval aby to dal na poriadok čo sa doposiaľ nestalo. Tým pádom som nútený pridať sa k negatívnemu hodnoteniu ako aj k olutovaniu toho že som niekomu urobil inzerát. Spravil som tak prvý a po tejto negatívnej skúsenosti aj posledný krát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si pridať príspevok. Ja osobne som tento obchod sprostredkoval. Nikdy by ma ani vo sne nenapadlo že predávajúci sa takto zachová a sľúbil pri odovzdaní hodiniek niečo čo vedel že nesplní. Taktiež som Borisa telefonicky urgoval aby to dal na poriadok čo sa doposiaľ nestalo. Tým pádom som nútený pridať sa k negatívnemu hodnoteniu ako aj k olutovaniu toho že som niekomu urobil inzerát. Spravil som tak prvý a po tejto negatívnej skúsenosti aj posledný krát.

diky za podporu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remen bol poslany, vec som riesil. Vyvolavat niekomu vecer o pol 10. A mat od niekoho behom 10 min 7 zmeskanych hovorov je skutocne na navstevu psychiatrie. Panovi odporucam vrelo. A mozem sa akurat zasmiat a popriat pekny den!

 

 

Odoslané z iPhone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapečkom si nazyvaj svojho fotra, nie mna. Tn nie je, nakolko to bolo poslane ako list. A pokial viem, tvoj kamarat strasne tlacil na pilu a nemohol pockat, pokym remen dojde, lebo isiel na dovolenku.... zjavne nikde nebol a ojebavaci ste obaja... a zjavne 1 remen nestaci a treba vam 2... ale sak rob ako myslis...

 

 

Odoslané z iPhone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meho tatinka do toho netahej hulvate. kamaradovi jsi napsal zes ho poslal a i po tydnu nic neprislo. dohoda byla ze remen posles az ti prijde od prodejce. o dovolene nepadlo ani slovo nebot maka jako zvire a hlavne narozdil od tebe chlapecku vi co je to slusne a ferove jednani vime? chlapecku

Upraveno uživatelem HROCH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, vy by ste asi mali mat ban a podvodnici ste vy. Takze len tolko k tomu. Tu asi nema cenu sa vyjadrovat. Zjavne ma poznate vsetci!

 

V pripade ze jsi mel po dohode pri prodeji poslat remen, ktery kupujici tvrdi ze nedostal, musis prokazat ze jsi ho odeslal. Pokud to prokazat nemuzes, musis mu to zaplatit. Tak to tady funguje. Mohla ho ukrast treba i posta, ale proto se tady vzdy vse posilalo doporucene. Jesli jsi ale chtel usetrit a poslal to obycejnou nepojistenou postou ktera nejde reklamovat, kupujici to ani po tydnu nedostal a ty nemas jak dokazat ze jsi to poslal, musis uznat chybu a postavit se k tomu jako chlap a vratit penize za remen nebo poslat novy. Jinak jsi podvodnik nejen pro me, ale i pro policii.

 

Odoslané z iPhone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové oprostěte se od emocí. Občas se něco nepovede, ale jsou zde psaná i nepsaná pravidla. Pošlu poštou doporučeně - mám tracking number a jakous takous jistotu, že to nikdo nezprivatizuje během přepravy. Mám v příbuzenstvu mladíka, který pracoval jako "doručovatel", ale spíše to byl krmič příkopů - jeho denní motto: dnes mám moc dopisů, šup s nimi do škarpy....

Ale seriózní prodávající z místního klubu gentlemanů přece rád obětuje pár eurocentů navíc na doporučenou zásilku, aby měl v duši klid a slunce. Emoce nic neřeší. Kdo chce být zdejším členem, nechť dodržuje pravidla psaná i nepsaná, jednak ta klubová a také pravidla slušného chování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové oprostěte se od emocí. Občas se něco nepovede, ale jsou zde psaná i nepsaná pravidla. Pošlu poštou doporučeně - mám tracking number a jakous takous jistotu, že to nikdo nezprivatizuje během přepravy. Mám v příbuzenstvu mladíka, který pracoval jako "doručovatel", ale spíše to byl krmič příkopů - jeho denní motto: dnes mám moc dopisů, šup s nimi do škarpy....

Ale seriózní prodávající z místního klubu gentlemanů přece rád obětuje pár eurocentů navíc na doporučenou zásilku, aby měl v duši klid a slunce. Emoce nic neřeší. Kdo chce být zdejším členem, nechť dodržuje pravidla psaná i nepsaná, jednak ta klubová a také pravidla slušného chování.

To tady ale tvrdime vsichni, krome b0rise. Zasilka ani po tydnu zjevne nedosla a tracking number jak sam rekl nema. Tudiz to bud neposlal nebo to nekdo ukradl, coz je ale ve finale jedno, protoze kupujici nema zbozi ktere zaplatil a to at uz to je jakkoliv jednoznacne chybou b0rise, ktery se k tomu ale stavi dle reakci zde tak ze se ho to netyka a nezajima ho to. Psana pravidla fora jasne rikaji, ze kupujici ma dostat zbozi ktere zaplatil. Pokud ho nedostal a prodavajici to odmita resit a nahradit, je u me podvodnik a mel by dostat ban a byt nahlasen na PCR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam svoje hodnoceni. Mozna bude trochu obsirnejsi, vhledem k predesle diskuzi. Za me perfektni. Upozornuji, ze Borise neznam, ani jsem predtim neznal. Dohodli jsme se na vymene a do druheho dne mi jen tak poslal svoje hodinky. Byly v perfektnim stavu, super zabalene. Nechal me je zkontrolovat a pak jsem mu poslal svoje. Mezitim jsme byly neustale v kontaktu pres sms a nekolikrat jsme si volali, posilali fotky, apod. Kdyby kazdej kseft tady probihal, jako s nim, tak tezka pohoda. Takze nevim, co a jak se stalo predtim, ale já davam za jedna a urcite doporucuji pro dalsi obchody :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...