Přejít na obsah

Day/Date/Kalendář hodinky


boban

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Moje z nejmilejších, dlouho chtěný a jedny z kategorie nafurt. Sinn 103-ST-SA, chybí jen AR a UTC.

 

attachicon.gifSinn103St Sa .JPG

Říkám si, proč je prodáváš, jsou fakt skvělý. Zvazuju, ze je vezmu, ale horko těžko jsem se dostal ze sedmi hodinek na tri a nechci se zase dostat do chronospirály. Táže (zatím) odolávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám si, proč je prodáváš, jsou fakt skvělý. Zvazuju, ze je vezmu, ale horko těžko jsem se dostal ze sedmi hodinek na tri a nechci se zase dostat do chronospirály. Táže (zatím) odolávám.

Protože prostě nevím, no. Jestli IWC-čka, nebo to nechat bejt... Tady jsem je nabídl za 35 a krom smrště nabídek úchylnejch výměn nic. Na Ebay prodaný za šest dní a za 38,5. Škoda, že nezůstaly na foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký IWC?

 

Ty Sinny 103 mi přijdou proste fakt bezvadny hodinky. Mají uplne vsechno co se da přát a navic v krásným a pokud jde o velikost nositelnym kabátu.

 

Mam ted ale modrý bondofky a skx009, kterejm jsem ted koupil safir a nechci do toho zase spadnout. Kdyby me omrzely ty seamastery, šel bych jedině do tech Sinnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný. Hamilton me obecne bavi, jdou na to rozumně, tedy chytře. Tady u tech bych si dal vice záležet na lunete, prijde mi jak od Seika, taková jako laciná. To u Seika nevadí, ale tady myslim ano.

Laciná z důvodu, že ta vložka je hliníková?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...