Přejít na obsah

Dubaj hodinky


Doporučené příspěvky

  • Po letech...

Otevřu dva roky staré vlákno s aktuální zkušeností. V Dubai Mall u oficiálního prodejce jsem si zkoušel na ruku Tissot Seastar 1000 Chrono T120.417.37.051.00:

 

post-68994-0-27990400-1583731497_thumb.png

 

(v ČR momentálně cena kolem 15 700 Kč - vím, že by šly nějaké slevy). V Dubaji display cena AED 2060 (cca 13 000 Kč), s tím, že bez jakékoliv snahy z mé strany mi prodejce při zkoušení na ruce nabídl okamžitě slevu 15 %, plus dalších 5 % odpočet DPH, protože bych je vyvezl ze země, takže celková cena by pak vyšla cca na 10 400 Kč. 

 

Samozřejmě Tissot není Omega a slevy budou individuální, jen jsem chtěl posloužit konkrétní zkušeností. Pokud chce člověk risknut průchod přes celníky (což nevidím jako velký problém), tak je to poměrně snadný způsob, jak se zbavit přinejmenším těch  21 % DPH v ČR (a mezinárodní záruku bych dostal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je nekupoval, jen jsem se tam byl podívat. Jen konstatuji, že "Pokud chce člověk risknut průchod přes celníky (což nevidím jako velký problém)". Já bych na to asi koule neměl, pořád bych se klepal, že na rentgenu najdou v kufru krabici a bude jasno...

 

Mimochodem, někde tu je vlákno o nákupu hodinek v bezcelní zóně v Livignu a je poměrně frekventované a plné doporučení, jak to udělat :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj, nechci zakladat nove forum, tady sedi nadpis uplne presne...

V utery letim na Expo, rad bych se podival na hodinky. Nasel jsem stranky Dubai shopu na letisti s nabidkou...https://www.dubaidutyfree.com/watches-and-clocks/category/102
Ale tam Rolex nemaji, a Omegy se mi zdaji za dost podobne ceny jako v CR
Daji se tam nekde R koupit ? Na chrono24 jsem se dival na nabidky z UAE a jejich ceny jsou asi jeste vyssi nez u nas!  Cekal jsem, ze tam ceny budou naopak privetivejsi  😞
Kdyz jsem byli pred 4 roky ve Zlate ulicce, zahledl jsem nejake bazary?shopy? s hodinkami a tvarili se dost seriozne (nemyslim poulicni prodejce s hodinkama za 50 🙂 )
Jinak diky za kazde info, nejenom o hodinkach  🙂

Upraveno uživatelem tomas512
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak ceny, ale maji tam neco na prodej, nebo je to jako s masem v Rusku? 
Maso je v Moskve... Kdy bude v Leningrade? .... příští týden, výstava je putovní 

A co ty krámy s hodinkama? Minule jsem jen prosli kolem nich, ale meli ve vitrine mix Rolex, Brejle, Omegy, Panerai ...  Ale pruvodkyne nas bohuzel hnala dal, nestihl jsem ani fotku  😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tomas512 napsal:

Copak ceny, ale maji tam neco na prodej, nebo je to jako s masem v Rusku? 
Maso je v Moskve... Kdy bude v Leningrade? .... příští týden, výstava je putovní 

A co ty krámy s hodinkama? Minule jsem jen prosli kolem nich, ale meli ve vitrine mix Rolex, Brejle, Omegy, Panerai ...  Ale pruvodkyne nas bohuzel hnala dal, nestihl jsem ani fotku  😞

mají tam velký hnědý….. stejně jako všude, par damskejch s diamantama, něco málo v bicoloru, ale sportovní, ocelový leda v katalogu…… ono kdyby se tam cokoliv objevilo dávno by to někdo koupil a prodal na chrono24 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj, nenakupoval nekdo v posledni dobe hodinky v Dubaji, jestli lze doporucit nejaky butik nebo znacku co ma tam lepsi ceny nez u nas? Zkusil jsem namatkovo Omega v Dubai mall a seamastery po odecteni jejich dph vyjdou stejne jako nejlevnejsi na chrono24 v EU a to jsem jeste nepocital nase clo a dph..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jsem se vratil z Dubaje a na prodej nemaji nic… chtel jsem Explorery 36 v oceli a baba mi slibila, ze za ca 4 mesice si muzu prijit za cenu 175 tis Kc. Dostal jsem katalog, tak kdyby nekdo chtel, poslu zadara…

IMG_0650.jpeg

IMG_0649.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...