Přejít na obsah

Seiko SPB051J1 a SPB053J1


Jiří Štencek

Doporučené příspěvky

Zatím jsem o nich tady neviděl nikde pořádnou zmínku (ani vlastní vlákno) a myslím, že by si to zasloužily. 

 

Po limitce Seiko SLA017J1 jsou tady levnější alternativy Seiko SPB051J1 a SPB053J1. V článcích jsem četl podobná očekávání v popularitě, jako u loňských želv. Sám si brousím zuby na černou variantu na oceli. 

 

Novinkám jsem věnoval krátký článek (s odkazy na další zdroje).

 

post-21335-0-20073200-1500373658_thumb.jpg post-21335-0-56970900-1500373665_thumb.png 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

"dneska tu není Franta z vývojovýho, má dovolenou, tak si tam Lojzo konečně mrskni ten safír. A hned to dáme Pepovi do marketingovýho, hodí to na leták a Franta utře hubu. Ten bude čumět až se vrátí. Si ten hardlex bude moc strčit leda ... však on vymyslí zese nějakej model, kde to prodá "  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože si myslím, že by tady hodinky mohly být populární, vymysleli jsme s kolegy pro místní členy dodatečný dárek - potápěčský nůž. Máte-li zájem, napište mi SZ a zařadím vás na předobjednávkový seznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz nemas co bys vytknul, aj kratke rucky se hodi ;)

 

Ja se opravdu tesim, az je uvidim nazivo! Lze najit par fotek, kde je ta modra takova menava a pro nekoho muze byt hodne zajimava. Pro me, z fotek, moc ne. Ale cerna me docela bere. Tah a jeho napojeni mi vrasky nedela. Zkousim si predstavit jine rucky - styl mm300, ale ani ty origo me neurazi. Nejsou uplne to co bych zral, ale neodpuzuji me jako Monstracke. Cena neni uplne privetiva, ale... Nemam predobjednavku, myslim ze nebude treba, ale opravdu me zajimaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkom by ma zaujímalo, čo presne občanom vadí na tom, že ručičky nesiahajú až po indexy. Pýtam sa len tak, zo zvedavosti, mne to totiž vôbec neprekáža.

 

sa pytas jak keby si si nikdy neskriabal vajcia.. ze co je zle na kratkych rucickach..

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Délka ručiček u japonských hodinek je náročné téma.

 

Jsou krátké a líbí se mi: vynikající ukázka japonské estetiky a jiného přístupu.

 

Jsou krátké a nelíbí se mi: proč už se kua nenaučí dělat normálně dlouhé ručičky.

 

Jsou dlouhé a líbí se mi: konečně už to Japoncům dochází.

 

Jsou dlouhé a nelíbí se mi: proč něco pořád vymýšlí, ať se drží toho svého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...