Přejít na obsah

Zlomená spona na MM300


EpsteinBarr

Doporučené příspěvky

Vo ty sponě se tady sahodlouze debatovalo, jestli je z titanu, není z titanu...

Az místní felcar to rozluštil, když ji lestil (nejen me), je to titan, nebo je ho tam minimálně většina, pokud jsem to pochopil z Jarkovejch zacernenejch rukou...

Proč je k ocelovýmu náramku titanová spona?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vo ty sponě se tady sahodlouze debatovalo, jestli je z titanu, není z titanu...

Az místní felcar to rozluštil, když ji lestil (nejen me), je to titan, nebo je ho tam minimálně většina, pokud jsem to pochopil z Jarkovejch zacernenejch rukou...

Proč je k ocelovýmu náramku titanová spona?

Titanová je proto, že je lehčí a aby hodinky byly vyvážené na ruce (někde jsem to četl) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ani guma není na potápění moc dobrá, tedy tvrdí to švára který takhle jedny potápky ztratil při potápění někde v Karibiku, ale neví jak se to stalo, jestli hodinky vypadli ze stěžejek nebo co to bylo, zkrátka se podíval a hodinky byli pryč...takže nic není jisté, ale je pravda, že tah je

 

by měla být podle mě větší jistota... :eek: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu třetí nemůžu najít,

Ta s titanovou slitinou je o 1gr těžší, než železná (víc ze své kuchyňské váhy Philco PHKS4502 nevyrazím) :)

 

edit:

Ta železná je takový albín, úplně bílá, jak náramek.


Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ani guma není na potápění moc dobrá, tedy tvrdí to švára který takhle jedny potápky ztratil při potápění někde v Karibiku, ale neví jak se to stalo, jestli hodinky vypadli ze stěžejek nebo co to bylo, zkrátka se podíval a hodinky byli pryč...takže nic není jisté, ale je pravda, že tah je

 

by měla být podle mě větší jistota... :eek:

No poradny hodinky maj pevný stezejky...vid Caboty :) Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

..to si nemyslím , že musí mít pevný stěžejky, jen je podle mě důležité dobré jištění stěžejek, tak aby nedocházelo k flexi, kde podle mě v gumě malý průhyb je...nic víc..

To byl spíš takový žert, ale holt military use klade ty nejvyšší naroky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slaboucky, jo to sedi....tu to tiez nevyzera nejak silnejsie 

kdyby to bylo slaboučký celý, tak by to pravděpodobně tolik nevadilo, problém vidím v tom, že je to zeslabený, no a v tom zeslabení to logicky praskne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúšal som ten problém vygoogliť a...

S tím guglením opatrně, nebo zjistíš že se ti snadno strhne závit krčku korunky, prožere ti je důlová koroze, praskne shroud na tuňákách a když ho budeš chtít dát dolů tak to nepůjde protože zarezly šrouby a hlava šroubu je pryč :)

 

Nejlevnějc mě ta spona vyšla když jsem objednával tu co je na Seiko Velatura divers.

Ještě mi nic neprasklo tak bych zatím nic nesvolával.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...