Přejít na obsah

nooskiho hodinky


nooski

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkuji pánové :-) Včera se mnou oslavily i příchod roku 2020. No ale v předchozím roce jsem stihl pořídit ještě jeden kousek a sice digitálky Casio W800HG. Když na mě vyskočila reklama na tento kus v této barevné kombinaci, nemohl jsem za 370 Kč odolat. Zatím se seznamujeme, ale navzdory tomu, že se opravdu nejedná o pěkné hodinky, tak si na sebe určitě zvykneme. Jen ta jejich tloušťka je dost...

 

mvYN7zo.jpgboTLKbZ.jpgcRt4ZRJ.jpg1Ar14KG.jpgWgogsb1.jpgGu4hcea.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Flákám to, ale hrozivě. V komplu mám 3 týdny rozepsané povídání o ročním soužití se SARXY a né to dokončit, na focení hodinek nenacházím čas, skládám do toho kolo... Mno tak aspoň taková všehochuť ze dneška.

 

Laco Rostock

 

vU0J1O5.jpg

duJyNYt.jpg

 

Dobitá SKX

 

T2kSxS8.jpgVbrwQ94.jpg

 

Dýnko želv

KSc29Ah.jpg

 

 

Už zmíněné SARXy - jen pro info, jsou boží a i po ruce se na ně nemůžu vynadívat.

 

Jv7MR3e.jpgqCA2m54.jpg

 

 

 

Pyžama

 

b7BUWUE.jpg

 

A jedny zděděné Primky, které čekají na řemen. CHvíli jsem uvažoval alespoň o výměně skla, ale z úcty je nechám tak jak jsou. Jen jsem je vyčistil od bordelu. Zbožňuju hlasité a rozvážné tikání těchle strojoven.

 

RthkN2e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se dnes pochlubím novým přírůstkem ukořistěným na tomto fóru. Nuže teda Bulova 96B230. Baterkáče s magicky plynulým chodem vteřinovky a přesností 10 vteřin za rok. Mám je jen pár hodin a zatím jsem je zvládl jen přezout na černou hadru a pořídit pár foteček.

 

j0MDjrE.jpgfwH9KXs.jpgnVWqAyH.jpgN1GHomm.jpgq2ddbdj.jpg9Ey5S25.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Po měsíci home officu zítra zase do roboty, tak jsem zase vytáhl náčiní a něco nafotil.

 

SKX jsem pořídil nové tlusté stěžejky a gumový řemen a prakticky je furt tenhle měsíc nosil. Tím že jsou krásně dobité je nijak nešetřím a jsou z nich opravdové otloukánky.

 

solmOJo.jpg

 

abF8Pxn.jpg

 

Přesné, pohodlné, pěkné, nikterak drahé. Tyhle se Casiu fakt povedly.

 

rh8B0qA.jpg

 

Siwi mě inspiroval, tak jsem ty svoje F105 po delší době taky zvěčnil.

 

RfxoXAw.jpg

 

Modré pětky.

 

xmNHmdq.jpg

 

A jedny primky po dědovi manželky. Občas je taky vytáhnu na denní světlo. Jen jsem je trochu vyčistil a pořídil nový řemen, jinak jsou v původním stavu, jak se mi dostaly do rukou. Zbožňuj to rozvážné tikání.

 

kfd9TtA.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak další gratulace k uzdravení. Mě čeká v polovině června něco podobnýho. Budou mi vyndavat šrouby a matice z nohy, co jsem si ji vloni v únoru zlomil. Třeba si taky něco koupím

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...