Přejít na obsah

nooskiho hodinky


nooski

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Tak jsem si zase po nějakém čase vyšetřil trochu času pro focení pod rouškou tmy. Hledíce na plné hodinkovnice mi došlo, že poněkud zanedbávám značku, která je v mé sbírce zastoupena nejhojněji, a která v mém hodinkovém životě byla vždy nějakým způsobem přítomna. I rozhodl jsem se věnovat trochu času levným kusům značky Casio a dopřát jim minuty slávy před objektivm staré zrcadlovky a následné péče na 13 let starém noťasu nejnižší třídy v době prodeje. Nuže za hmkání kapely Crash Test Dummies vám dnes prezentuji malou výseč značky japonské značky.

Legendy F91 v méně obvyklém zlatém provedení.

VIj6462.jpg

Casio W800H, které jsem pořídil před rokem a které mám ve složce uložené jen v 8 záběrech. Co postrádají na eleganci, vynahrazují naprosto skvělými funkcemi, 10letou baterií, příjemným osvětlením, 100m odolností vůči vodě a snadným ovládáním díky velkým tlačítkům. A stály snad 390 Kč...

9AgFC9r.jpg

Casio MQ24, hodinky tak jednoduché, jak to jen jde. Lehoučké, tenké a nepřekonatelně čitelné (aspoň ve dne). Pořízeny jen z dobrého rozmaru, ale i tak mi dělají radost a jsou tvrdou fackou reality našemu objektivně naprosto nesmyslnému koníčku.

AyBHEaY.jpg

Epesní a elegantní retro digitálky A700. Krásně tenké, v tomto provedení s minerálním sklem, s perfektním osvětlením a naprosto nejhlučnějším alarmem. Náramek je poplatný dnešní době a tak se snaží ruku depilovat nepříjmeně naléhavým zůsobem. S tímto kusem se pojí poslední civilní zkušenost s celníky, kterým nepřeji nic špatného, ale staré slovíčko "nabodeníčko" v kontextu s touto vznešenou profesí dává vzpomenout na jednoho rumunského vládce.

cS7AMBS.jpg

No a nakonec nejnadupanější kus. G-Shocky GA-2100 v jediném barevném provední, které dává smysl. Na G-Shocky perfektní čitelnost, hromada funkcí, skvělé ovládání a u mého kusu naprosto neskutečná přesnost  za 80 dní se předcházejí o 1,5 vteřiny. K dokonalosti jim chybí jen solární dobíjení a lumi indexy.

nstedly.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A budu pokračovat, protože tyhle hodinky jsem si vážně zamiloval a vybičovaly mě k pár foto experimentům.

Pěkně z úhlu 

CQm9uvp.jpg

Moje oblíbená gramofonová (tohle je British Steel od Judas Priest)

jzIptUr.jpg

Odraz ksichtíku

v485E3f.jpg

Poloponořená lumi

OxSOGNy.jpg

A 3 variace na vlnky, které mi daly opravdu zabrat s postupným ubíráním barev. Tady už bohužel narážím na limity vybavení

TVvbVlZ.jpg

E8A4tvm.jpg

pk9CsQD.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se mi na produktových fotkách ty hodinky úplně nezdály, tak na těch tvých vypadají naprosto úchvatně. Až mám trochu obavu, jestli jsou vůbec skutečné :). Photoshop dokáže zázraky. A jelikož pomalu začínám přemýšlet nad potápkama na léto, nasadil jsi mi broučka do hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem rad, ze se nam tu vyloupnul velky propagator Orientu. Zacinam doufat v renesanci znacky na chronomagu.
Budu se opakovat, ale v tech cenovych relacich se Seiko na Orient absolutne nechyta, o nejakych mocrobrandech ani nemluve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové děkuji.

@shewczarozjel a budu muset brzdit, tyhle byly za extra prachy za roční odměny, tak jsem si holt radost musel udělat. Začínám uvažovat, co budu muset poslat dál 🙂

@tombas photoshopu je minimálně, křivky, lehká úprava barev (v reálnu jsou zelené, foťák je bere jako modré), doostření a retuše bordelu, mimochodem používám Photoshop 5 z roku 1998 😄 

@tomas.helisekjsou parádní, obzvláště proporce mají dokonalé.

@AndyAaronupřímně Seiko se posunuje v levných hodinkách někam daleko, vykastrované SKX pětky mě neberou a Orient holt zabral místo dostupných mechanických kousků pro nás chudé, žasnu a objevuju každý den hromadu zajímavých kousků za neuvěřitelné peníze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky hecu ve vlákně nightshots jsem se pokusil zachytit nejen vlnky v pohybu, ale zároveň dostat do záběru i trochu lumi. Výsledek má k dokonalosti předaleko, ale jsem rád, že jsem si tohle vyzkoušel a třeba v budoucnu to bude lepší 🙂

cRqN3Oa.jpg

Jedna černobílá

AOSGtHK.jpg

A kásný ciferník zblízka

t4NDyMZ.jpg

No a protože na ruce mám dnes pořád citizeny, tak se taky podívaly do vody, jsou to přecejen ISO potápky.

Leze z vody japonská příšera...

zLPWAHe.jpg

... a má svítící modré zuby

bioZI2Y.jpg

No a SARXy nejsou primárně do vody, ale díky 100M odolnosti se jedná o naprosté univerzály

ytb4lhs.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...