Přejít na obsah

Čokoláda



Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Ale da se. K tomu nakrajeny pomeranc a sklenicka dobreho ginu a neni nic lepsiho...

100% jsem ještě neměl.. ale od 99% se to asi lišit moc nebude..

 

Gin k čokoládě jsem taky ještě nezkusil... se tu člověk dozví věci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% jsem ještě neměl.. ale od 99% se to asi lišit moc nebude..

 

Gin k čokoládě jsem taky ještě nezkusil... se tu člověk dozví věci :-)

Kdyz jeste bezel Top Gear ve ctvrtek vecer, tak to byl muj cas. Ve 20.14 jsem sedel v panskem budoaru, na talirku nakrajeny pomeranc, ve sklenicce gin z mrazaku a nalamana cokolada, min. 80%. Nikdo nesmel vyrusoval :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jeste bezel Top Gear ve ctvrtek vecer, tak to byl muj cas. Ve 20.14 jsem sedel v panskem budoaru, na talirku nakrajeny pomeranc, ve sklenicce gin z mrazaku a nalamana cokolada, min. 80%. Nikdo nesmel vyrusoval :lol2:

 

A kombinuje se to jak? čokoláda pak gin a pak pomeranč nebo pomeranč, gin, čokoláda? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

A kombinuje se to jak? čokoláda pak gin a pak pomeranč nebo pomeranč, gin, čokoláda? :-)

Ne ne. Nejdriv cokolada, rozkousat, pridat pomeranc - ten krasne harmonicky vpluje do te horke cokolady. A pak hlt ginu. Ten krasne vybouchne do te chuti co je v ustech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já právě dorazil LINDT ... sakra vyhodil jsem už krabičku, myslím 77% a už to bylo malinko moc. Současně jsem byl obdarován tou Chilli 63% a to je opravdu bomba :) Hodně mě překvapilo, jak moc pálí, čekal jsem jen takový lehký náznak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já právě dorazil LINDT ... sakra vyhodil jsem už krabičku, myslím 77% a už to bylo malinko moc. Současně jsem byl obdarován tou Chilli 63% a to je opravdu bomba :) Hodně mě překvapilo, jak moc pálí, čekal jsem jen takový lehký náznak :)

Tak ja dnes dorazil 80% a moc to nebylo :-)

Ale ono hodne zalezi i na znacce a samozrejme tim padem i na pozitem kakau. Nikdy bych neveril, jak obrovske rozdily jsou v bobech z jednotlivych destinaci, ale od te doby, co jsem absolvoval jednu ochutnavku, tak vim, jak obrovsky rozdil to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...