Přejít na obsah

Čokoláda



Doporučené příspěvky

Právě dopíjím poslední zbytky Valpolicelly z posledního nájezdu do Itálie a přikusuju Lindt Creation Chilli/cherry a je mi blaze :))) Nejsem kdovíjaký zastánce příměsí/náplní v čokoládě ale tohle mě dostalo. Nejdřív chuť krásné plné hořké čokolády, pak decentní sladké třešně a pak nastoupí chilli a nasadí na nádherný aftertaste mix hořko-ostrý, kruci proč jsem ji nekoupil celou krabici :suicide_anim:

Jinak čokoládu na tuny stejně jako kávu, čaj a alkohol znáte to ne?

 

post-2090-1202341184.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znalci pohoršeně budou koulet očima, ale miluju mléčnou Orion a Barila, Figaro smetanověmléčná a Milka s oříšky nebo s nugátem. Dále Kofila, Milena a Figaro Nugát!!! A českou Nugetu, to balení ve skleničce...Aaaaa, jdu do kantýny, tečou mi sliny :)

Lindt, hořké a tak jsem zkusil, ale nejede mi to, ani jsem to nedojedl. Ani verze s mátou a jiné příchutě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidím že jsme většinou podobně potrefení, taky mi šmakuje chili. Tu horkou s chilli musím vyzkoušet. Někdo tu zmínil Fair trade, ty čokolády co jsem ochutnal jsou sice dražší ale ta chuť je úžasná. Asi tam je opravdu víc přírody a míň chemie. Stejnou zkušenost mám s kávou a chystám se vyzkoušet kakaový prášek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidím že jsme většinou podobně potrefení, taky mi šmakuje chili. Tu horkou s chilli musím vyzkoušet. Někdo tu zmínil Fair trade, ty čokolády co jsem ochutnal jsou sice dražší ale ta chuť je úžasná. Asi tam je opravdu víc přírody a míň chemie. Stejnou zkušenost mám s kávou a chystám se vyzkoušet kakaový prášek.

 

Kupuji Fair Trade čaje a čokoládu u Marks and Spencer a čaje (zejména ten zlatý) jsou jedny z nejlepších sáčkových čajů co jsem kdy pil, pokud nepočítám sáčkové čaje 30CZK za sáček, co mají v prodejně čajů mezi Teskem a Národním divadlem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...