Přejít na obsah

Čokoláda



Doporučené příspěvky

Jovani, máš to hezky naaranžované! Mně čokolády od Bonnat velice vyhovují. Kolega z práce, také milovník dobré čokolády, zas ujíždí na výrobcích od Francois Pralus. Každopádně bychom si vybrali oba dva. :)

 

Mimochodem, dám tip na relativně slušnou a dostupnou mléčnou čokoládu, která se vyrábí pro Billu v Německu. Obal sice nevypadá nijak extra, ale obsah docela potěší. Cenově vychází necelých 50 Kč. Složení: přírodní třtinový cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušená smetana, sušené odstředěné mléko, výtažek z Bourbon vanilky. Obsah kakaové sušiny nejméně 32 %, mléčné sušiny 26 %.

 

post-3892-0-25442800-1469026209_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

...Jsem zvědav, v čem dalším... :D

Už máš na sobě tu správnou košili a ty správné jeansy? Chodíš ve správných botách a ponožkách? Posloucháš to správné rádio přes správné špunty do uší? Pokud ne, ještě máš šanci se poučit :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po kudlách, chlastu, salámech a samozřejmě hodinkách, teď už i čokoláda. Jsem zvědav, v čem dalším mě tohle zpropadený fórum bude mít na svědomí :D

Tak to jsi na tom stejně jako já :0D taky jsem po vstupu začal skoumat jiné vody :D

 

Jinak ujíždím na Belgických pralinkách ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, je to peklo. Sem s tim, jaký pralinky? Taky můžu :D

Já vždy zaběhnu do Leonidas nebo co to tu vlastne teď máme a zakoupím si mix několika druhů raději po 3kusech, jelikož mi to záhadně vždy mizí  :flex:  tak že Ti ani neřeknu co to přesně je ... Ale až zas půjdu na nákup tak nafotím a zjistím konkrétní názvy  :)

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...