Přejít na obsah

Čokoláda



Doporučené příspěvky

Hmmm, Lidlův mátový líteček, jako vlásek tenký - ten já taky rád jako "sladkou tečku" explode.gif

 

...Akorát se to musí sežrat co nejdřív, protože použitá poleva na mátovém fondánu rychle prosychá a cukernatý obsah pak skončí nechutně přilepený v těch papírových kapsičkách  ;)

je to pravda,musí se to zavírat jinak to není časem ono
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

NEtušíte o nějakém e-shopu, kde bych si mohl vybrat čokolády a oni by to zabalili do nějaké pěkné krabičky a připravili jako dárek ? Nechce se mě objednávku rozbalovat, shánět krabičku, balit apod.

 

Některé e-shopy nabízejí přímo i dárková balení. Nakolik by takto připravený balíček splnil Tvá očekávání, to nevím; ale není nic jednoduššího napsat e-mail a domluvit se (často bývají velmi vstřícní):

 

http://www.cokolada.cz/darkove-baleni/

 

Nebo viz výše cokobanka.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte vy znalejší a rozmlsanější, co vybrat jako fajn čokoládu jako novoročenku. Chtěl jsem k tradičnímu vínu dávat navíc něco sladkýho. Celkem mě zaujala ta plechovka Scho-ka-kola ale nerad bych dostal od někoho hejt, že je to vlastně nazi čokoláda :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V cokolada.cz přímo nabízejí, na podrobnostech se určitě lze domluvit. (A že by v "čokobance" neuměli hezky zabalit vybranou čokoládu...?)

 

Neumí, prý příští rok. Chápu, že zakázka za pár tisíc pro ně asi není nijak zajímavá, ale skočit do papírnictví a koupit tam pár krabiček, dřevěnou slámu a stuhu taky není zas taková námaha,,,,

 

Čokoládu.cz jdu vyzkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...