Jump to content

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jovani, máš to hezky naaranžované! Mně čokolády od Bonnat velice vyhovují. Kolega z práce, také milovník dobré čokolády, zas ujíždí na výrobcích od Francois Pralus. Každopádně bychom si vybrali oba dv

• 1 month later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Zdar čokomaniaci. Kdysi jsem na fóru někde zahlédl, že někdo pomáhal s nákupem čokolády z velkoobchodu (po kilech). Nevíte, kdo to byl? Jestli to ještě dělá?

Pokud si dobře pamatuju, šlo o čokoládu Michel Cluziel...rád bych udělal ženě radost k narozeninám :-).

Kdyžtak SZ. Díky

• 4 weeks later...

Že já blbec tady nakoukl... čokoládu nemůžu, ale tohle je děsně lákavé. Tak aspoň mám tipy na dárky... pánové díky 

před 19 hodinami, Bert napsal:

Ne, ne, ne. Tohle vlákno jsem fakt neměl číst. Už se těším, jak si v Počernicích vyzvednu degustační balíček .... :-)

Je to tam celkem bludiště - rovně a za borovicema doleva, budova B6, zazvonit na ELMS Service s.r.o. a čekat - přinesou ti to na ramp, berou jen cash.

Jinak ještě jsem neochutnal tu velikou, ale jinak v Michael Cluziel jedu už nějakou to dobu...závoslost no.

U mě se nahromadilo také pár vzorků, tak už se nemohu dočkat na degustaci.

Ač nejsem úplně příznivcem mléčné čokolády, ten Lindt hodně překvapil, opravdu mi to chutná, a je cejtit menší obsah cukru na vrub těm žádoucím přísadám.

DSC05435.jpg

Edited by obrbobr