Přejít na obsah

Čokoláda



Doporučené příspěvky

Mám rád Toblerone, Godiva, mléčný Lindt. Chtěl bych zkusit Michel Cluizel nebo Valrhonu.

 

nejde abych sem taky nepřispěl, jako čokoholik, jsem toho vyzkoušel docela dost, zora čoko až po čokoládu lindt a pak něco ze zahraničí co si nepamatuju když se to tu neprodává, ale pamatuju si že to bylo velmi dobrý, zora- to je ta kakaová hmota, co nemá vůbec chuť, že jsem to ani nedojedl, schogetten je na chuť dobrá a má plno variant, milka taky dobrá, co mám rád je čoko kinder, geishu a lindt je opravdu dobrá, jí podobná je pak jedna další čokoláda alprose, pak jsem měl lindty, který se tu moc neprodávají jako rozpustný čokoládový hobliny v mléce, zajímavá lahodná chuť...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem před několika lety ochutnal v zahraničí "bublinkovou" čokoládu BROS, byla jak hořká i mléčná, od té doby jsem ji už neviděl a ani v Česku jsem na ni nenarazil. Neví někdo, jestli se dá u nás sehnat? (Ani strýček Google mi nepomohl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mexická chilli čokoláda

Suroviny

4 lžičky horké čokolády Emco

špetka chilli

špetka drceného nového koření

špetka mleté skořice

1 žloutek

 

Postup přípravy

Podle návodu připravíme porci horké čokolády(zezadu na obalu), do které vmícháme koření a pro zjemnění syrový žloutek. Našleháme a naléváme do šálku.

 

Domácí horká chilli čokoláda

100 g kakao

150 g sušené mléko

350 g 100% tuk

300 g cukr moučka

1 balíček vanilkového cukru

mleté chilli

 

Postup přípravy

Tuk rozpustíme, ale nesmí se vařit.

Přidáme ostatní suroviny a vymícháme dohladka. Nakonec přidáme mleté chilli koření a zamícháme.

Můžeme přidat sekané ořechy, pokrájené rozinky nebo strouhaný kokos.

Domácí čokoládu lijeme do malých formiček, necháme v chladu ztuhnout a vyklopíme. Hotové čokoládové tvary můžeme použít na zdobení cukroví, dortů, pudinků nebo jen tak na mlsání.

 

Nebo, když nechceš experimentovat s vařením, tak v kastrůlku rozpusť /ve vodní lázni/ kousek ztuženého tuku, dále kvalitní hořkou čokoládu /můžeš nastavit čokoládou na vaření/. Když je čokoláda všechna roztavená, tak vmíchej mleté chilli podle chuti /nepřidávej mléko!/. Nalij do formiček a nech vychladit.

Takhle to vypadá.

 

Edit.: ten tuk ti pomůže jednak rozpustit tu čokoládu a taky rozpouští ten kapsaicin v chilli

post-277-064923900 1324808453.jpg

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...