Přejít na obsah

Kdo všechno má pilotky Steinhart???


leonid

Doporučené příspěvky

Tak pánové, nedalo mi to a založil jsem toto vlákno. Sice jsem při běžném nošení pilotky Steinhart zatím na nikom neviděl, ale z fóra vím, že šťastných vlastníků mezi členy nás bude asi dost. Jednu dobu jsem měl i pocit, že patří mezi standardní vybavení každého chronomagisty. Tak jak? Přiznejte se. Já jedny mám. Co ostatní?..teda kromě Jakuba, ten by nás v počtu asi trumfnul :taz:

post-2565-1202509989.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedny B-Uhr - dobré hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od prosince mám taky jedny . Jsem s nimi velmi spokojen , jedinou výtku mám k délce řemenu - zapnu ho na poslední dirku . Kubson rozšířil sortiment o náhradní řemeny i v prodloužených délkách , takže řemen brzy vyměním.

Pavel

 

Já si prodlouženou verzi u Kubsona rovnou objednal a je to paráda. Zápěstí mám 20 cm.

 

To DaDriva: nepřemýšlěj, rovnou si je kup, jsou to vážně úžasný hodinky, nemám jim co vytknout. V reakci na tvé vlákno..nosím je i jako oblekovky a úplně v pohodě. Občas "vyklouznou" a je ně parádní pohled :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To DaDriva: nepřemýšlěj, rovnou si je kup, jsou to vážně úžasný hodinky, nemám jim co vytknout. V reakci na tvé vlákno..nosím je i jako oblekovky a úplně v pohodě. Občas "vyklouznou" a je ně parádní pohled :thumbsup_anim:

Hm .. asi do nich pujdu. V mym vlakne sice nekdo psal, ze oblek ne, ale uplne mi rvou srdce :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm .. asi do nich pujdu. V mym vlakne sice nekdo psal, ze oblek ne, ale uplne mi rvou srdce :).

 

Nebál bych se. Pěkné letecké decentní hodinky, ideálně s aligátořím řemínkem se k obleku hodí. Hodně dobře bych vybral ten řemínek. Žádnou obyčejnou černou nebo hnědou kůži. Něco co vypadá luxusně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...