Přejít na obsah

Kdo všechno má pilotky Steinhart???


leonid

Doporučené příspěvky

U těch dvojčátek se také líbí, že není nic ukousnutého, ale na druhou stranu mě dost vadí, že malé rafičky přecházejí přes 6-ku a 9-ku. :thumbsdown_anim: To mě přijde dost divné. Jiné firmy se s tím (např jak tu někdo zmínil podobnost Fortisům) vyrovnali tak, že nic neukousávají a přímo index 6 a 9 vynechají. To myslím nikomu nevadí (alespoň soudím podle všeobecné obliby Fortisů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze na chvili prerusim vas uzas z chrono verze a hlasim, ze jsem prave obdrzel 47mm SS B Uhr a jsou vazne paradni.

Musim podekovat vsem, co mi radili, musim uznat, ze pomer cena/vykon je tady bez diskuze vynikajici. Zpracovani je vyborne, presne, nikde zadny prach, otisk...Unitas je paradni, sexy tikot, zadnej randal...korunka netlaci, spona vyborna, tah je zatim tuhy, ale moc pekne udelany...utah jsem na 2 dirku, takze se mi trosku odkrvuje ruka, ale to povoli... na 3 by asi byly casem volne a to nesnasim. Luminiscence dobra, stejnomerna. Jedina vytka, co asi napadne kazdeho ihned, ze pouzdro by mohlo byt klidne o 2-3 mm nizsi, Unitas je tam dost utopenej, mezi spodnim safirem a strojkem by se dal chovat nejaky domaci hmyz treba :-), a hodinky by byly nostitelnejsi do rukavu. Ale to je vazne drobnost.

Velka pochvala Kubsonovi za maximalne profesionalni vykon, tohle se malo kdy vidi. Striktne doprorucuju!

Foto a dalsi postrhy pak dam do Chlubirny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady o tomtéž debatí podobně postižení soudruzi z endéer

http://www.flying-time.de/wbb2/thread.php?...er=0&page=1

 

a tady je pár reálných foteček ..... opět v tom lítám - ani ta korunka mi už neva :-)

http://www.watchlounge.com/wbb3/wl/watch-l...us-oder-tempus/

 

jo a prvních 50 kousků prý má být vyrobeno ještě do konce roku :-)

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze na chvili prerusim vas uzas z chrono verze a hlasim, ze jsem prave obdrzel 47mm SS B Uhr a jsou vazne paradni.

Musim podekovat vsem, co mi radili, musim uznat, ze pomer cena/vykon je tady bez diskuze vynikajici. Zpracovani je vyborne, presne, nikde zadny prach, otisk...Unitas je paradni, sexy tikot, zadnej randal...korunka netlaci, spona vyborna, tah je zatim tuhy, ale moc pekne udelany...utah jsem na 2 dirku, takze se mi trosku odkrvuje ruka, ale to povoli... na 3 by asi byly casem volne a to nesnasim. Luminiscence dobra, stejnomerna. Jedina vytka, co asi napadne kazdeho ihned, ze pouzdro by mohlo byt klidne o 2-3 mm nizsi, Unitas je tam dost utopenej, mezi spodnim safirem a strojkem by se dal chovat nejaky domaci hmyz treba :-), a hodinky by byly nostitelnejsi do rukavu. Ale to je vazne drobnost.

Velka pochvala Kubsonovi za maximalne profesionalni vykon, tohle se malo kdy vidi. Striktne doprorucuju!

Foto a dalsi postrhy pak dam do Chlubirny.

 

Vítej mezi magory :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
tady o tomtéž debatí podobně postižení soudruzi z endéer

http://www.flying-time.de/wbb2/thread.php?...er=0&page=1

 

a tady je pár reálných foteček ..... opět v tom lítám - ani ta korunka mi už neva :-)

http://www.watchlounge.com/wbb3/wl/watch-l...us-oder-tempus/

 

jo a prvních 50 kousků prý má být vyrobeno ještě do konce roku :-)

 

Generální ředitel firmy Steinhart slíbil, že prvních 50kusů by se mělo stihnout ještě do vánoc :thumbsup_anim: Jeden skončí i u mě :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Generální ředitel firmy Steinhart slíbil, že prvních 50kusů by se mělo stihnout ještě do vánoc :thumbsup_anim: Jeden skončí i u mě :-P

 

to je ta těch asi 765 E?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
to je ta těch asi 765 E?

 

Na stránkách mají 765 ojro včetně daně, takže ještě asi něco za dopravu. Už se na ně neskutečně těším, budou to moje první mechanické hodinky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Generální ředitel firmy Steinhart slíbil, že prvních 50kusů by se mělo stihnout ještě do vánoc :thumbsup_anim: Jeden skončí i u mě :-P

 

Nechci ti brát iluze, ale firmička Steinhart je příliš malá na půvabné slovní spojení "generální ředitel". Nic to samozřejmě nemění na respektu, který chovám vůči panu G. Steinhartovi (ostatně sám jednyjeho hodinky mám a rád je nosím).

G.S. si nechává ve Švajcu (pravděpodobně u fy Grovana) vyrábět pěkné hodiny za slušné ceny, navrhuje jejich design, "buduje značku" - klobouk dolů, ale nehledej za tím firmu o sto lidech ... No flame, jen uvádím na pravou míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Nechci ti brát iluze, ale firmička Steinhart je příliš malá na půvabné slovní spojení "generální ředitel". Nic to samozřejmě nemění na respektu, který chovám vůči panu G. Steinhartovi (ostatně sám jednyjeho hodinky mám a rád je nosím).

G.S. si nechává ve Švajcu (pravděpodobně u fy Grovana) vyrábět pěkné hodiny za slušné ceny, navrhuje jejich design, "buduje značku" - klobouk dolů, ale nehledej za tím firmu o sto lidech ... No flame, jen uvádím na pravou míru.

 

Slovní spojení generální ředitel se běžně používá i pro dosti malé firmy. Navíc, když se mi tak někdo v korespondeci podepíše, považuji za slušnost ho tak označit... :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Doprava do ČR za 15 EUR - sazby zde

http://www.steinhartwatches.de/index.php?id=76

 

já myslel, že je objednáš u Kubsona ?

 

Tak na chronoshopu je nikde nevidím... Navíc jsem psal do Steinhartu, kdy asi budou k dispozici, když odepsali, že by se to mělo stihnout před vánoci, tak jsem je požádal aby mě rovnou dali na seznam zájemců. Navíc mám teď nějakou hotovost v ojrech, takže tak...

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...