Přejít na obsah

Kdo všechno má pilotky Steinhart???


leonid

Doporučené příspěvky

Asi jsem zvrácený, ta minutovka je fakt šíleně hnusná.

. . . je taková "kravatózní", alespoň že není až úplně na hranu do kraje a ten číselník je už moc profláklej, chronomagoří verze se stupni je o moc hezčí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I design trojůhelníku je trošku jiný... okraje ruček, vteřinovka jsou také jiné, samozřejmě, vnitřní kružnice na chronomagoří limitce je úhlová...

čili podobnost tu je, ale jako u všech B-Uhren, ale tenhle design se obecně prostě moc nedělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné...a jakápak je diagnóza? :thumbsup_anim:

Nesvítí po ozáření luminova furt... jako tritium? :thumbsup_anim:

Reinkarnace z luminovy na tritium se nekonala :-D Ještě je vezmu pod UV a nafotím. Tam mi svítí krásně modře ručičky i indexy, honza má jinou verzi s T, má to pod UV dvoubarevný ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

to all: Tak jsem se také zbláznil a díky tomuto fóru, které mi doporučil bývalý kolega Gandalf jsem v tom až po uši. Samozřejmě už uháním Kubsona o Steinharty "Nav B Uhr II 44 hand driven". Těším se jak malý kluk, každý den do dodání je delší a delší.

Všem Vám děkuji za rady, které jsem zde načerpal. Až budou, tak je vyfotím na ruce a foto zde vystavím. (Vím, že na tomto fóru se to sluší :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde ale tu UV lampu vzít? Na bowling nechodím, doma ji nemám, dá se to někde jako žárovka koupit?

Onehdá tady snad kibi psal, že když si lakuje nehty, tak si lak pak vytvrdí UV lampou na to určenou a že to funguje i na hodinky. Tak se ho zeptej, kde tu UV lampu na nehty koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cedric: unitas je super, měl jsem je, pravidelně nosil, pravidelně natahoval a dělaly řádově jednotky vteřin za týden. Pocit z nošení je velmi příjemný. Ač mají praktické 44mm, přesto jsem z nich měl pocit jako z plnohodnotných pilotek. Rozhodně se máš na co těšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...