Přejít na obsah

Kdo všechno má pilotky Steinhart???


leonid

Doporučené příspěvky

to radek 0303: čekám na ty samé. Jak jsi spokojený, jak vypadají na živo, napiš všechny posřehy. Těším se těším už aby to bylo...

 

Spokojený jsem velmi, jak jsem psal, jsou hezčí v reálu než na fotkách. Velikost těch 44mm je akorát, čitelnost je perfektní, svítí dost dlouho, vidět jsou tak, že poznáš kolik je hodin v noci i díky kontrastu bílých ručiček na černém pozadí bez problémů. Rezerva nátahu je lepší než deklarovaná - vydrží 49 hodin. Unitas je zdobený tak akorát, pěkně vyplňuje vnitřek hodinek "od zdi ke zdi". Zpracování je velmi dobré. Řemínek je taky parádní. No jednoduše, máš se na co těšit. Za ty peníze je to super kauf.

 

Edit: překlep

Upraveno uživatelem radek_0303
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zde patrno na mých 47 mm

1) Stein. na původním, tmavě hnědém řemenu (Chocolate)

2) od leva původní tmavě hnědý (Chocolate), na kterém bylo dodáno (pouze délka je "prodloužená"), následuje Rustica vintage XL s dokoupenou V sponou a na hodinkách nasazen XL v barvě Cognac.

post-1966-1242757270.jpg

post-1966-1242757329.jpg

Upraveno uživatelem New X-Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
kurna chlapi poradte jaky mam vzit jestli unitas 44mm nebo chrono II

uz jsem z toho tumpachovej, kazdy maji neco...

porad sedim u compu a zena mi rika ze jsem magor a mam pocit, ze nebude daleko od pravdy...

 

Chrono II mám a jsem spokojen :) Neměnil bych. Jsou to moje první mechaniky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onehdá tady snad kibi psal, že když si lakuje nehty, tak si lak pak vytvrdí UV lampou na to určenou a že to funguje i na hodinky. Tak se ho zeptej, kde tu UV lampu na nehty koupil.

 

Kibi kecá nemá lampu jako typický metrosexuál chodí do kosmetického salonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde ale tu UV lampu vzít? Na bowling nechodím, doma ji nemám, dá se to někde jako žárovka koupit?

 

Mno viděl jsem v Liiiiidlu nějakou akci na vyprodej UV lamp na kontolu bankovek....tak kdybys je kolem, mrkni do zapomenutýho regálu...bylo to pár kaček...

...po experimentech s hodinkama se to na kontrolu těch papírů, kterým se říkají peníze (pokud se tomu tak dá vinou divnomonetární politiky ještě říkat) doma občas šikne... ;)

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno viděl jsem v Liiiiidlu nějakou akci na vyprodej UV lamp na kontolu bankovek....tak kdybys je kolem, mrkni do zapomenutýho regálu...bylo to pár kaček...

...po experimentech s hodinkama se to na kontrolu těch papírů, kterým se říkají peníze (pokud se tomu tak dá vinou divnomonetární politiky ještě říkat) doma občas šikne... ;)

Dobrej tip, díky, to víš, ty prachy člověk musí pořád kontrolovat, nestačí se v nich jen přehrabovat a cpát to do peřin a podobně, když pak zbyde čas, můžu se pokochat rozdílnými luminacemi svých pinkgoldů, s kterými momentálně poutám pozornost kdekoliv se s nimi objevím, manželce se bohužel moc nezdají, ale věřím, že si zvykne a oblíbí si je taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej tip, díky, to víš, ty prachy člověk musí pořád kontrolovat, nestačí se v nich jen přehrabovat a cpát to do peřin a podobně, když pak zbyde čas, můžu se pokochat rozdílnými luminacemi svých pinkgoldů, s kterými momentálně poutám pozornost kdekoliv se s nimi objevím, manželce se bohužel moc nezdají, ale věřím, že si zvykne a oblíbí si je taky :)

 

...jestli se teď nevěnuješ víc pinkgoldům než manželce.... :thumbsup_anim:...ale neboj se, zvykne si...vyzkoušená věc...

...řekne si, je lepší když si hraje s hodinkama, než aby mi chodil za ku......po hospodách :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jestli se teď nevěnuješ víc pinkgoldům než manželce.... :thumbsup_anim:...ale neboj se, zvykne si...vyzkoušená věc...

...řekne si, je lepší když si hraje s hodinkama, než aby mi chodil za ku......po hospodách :thumbsup_anim:

Snažím se to všechno spravedlivě prostřídávat, řeč je teď samozřejmě o hodinkách :). Fakt je ale ten, že jsem si pinkgoldy oblíbil pro ten jejich solidní a ušlechtilý vzhled nejvíc. Když si vezmu na ruku někdy průměr 36, tak mám pocit, že mám nějaké dětské hodinky. Po nějaké době se pak vrátím k "normální" velikosti pinkgoldů a je mi fajn. O víkendu jsme byli na rodinné oslavě, narozeniny švagra, proběhlo to v penzionu stylizovaném pro milovníky motorek HD, já se nechtěl se ženou hádat a vzal jsem si na její přání Hanowy a celou dobu jsem toho pak litoval. Hanowy nosím rád, ale tam by se pinkgoldy sakra hodily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se to všechno spravedlivě prostřídávat, řeč je teď samozřejmě o hodinkách :). Fakt je ale ten, že jsem si pinkgoldy oblíbil pro ten jejich solidní a ušlechtilý vzhled nejvíc. Když si vezmu na ruku někdy průměr 36, tak mám pocit, že mám nějaké dětské hodinky. Po nějaké době se pak vrátím k "normální" velikosti pinkgoldů a je mi fajn. O víkendu jsme byli na rodinné oslavě, narozeniny švagra, proběhlo to v penzionu stylizovaném pro milovníky motorek HD, já se nechtěl se ženou hádat a vzal jsem si na její přání Hanowy a celou dobu jsem toho pak litoval. Hanowy nosím rád, ale tam by se pinkgoldy sakra hodily.

 

Na oslavách tohle vůbec funguje perfektně...myslím na oslavách v tom nejhorším slova smyslu....tam když jsou na ruce třeba zrovna b-uhren, člověk má hned o zábavu postaráno...

Sám se přistihnu, že na ně v takovej chvílích civím a ani někdy nevím jak dlouho... studuju si probarvení antireflexu pod různejma úhlama, odlesky konkávního skla a vůbec celou kompozici moc chytře řešených b-uhren....obdivuju tu strohost, jednoduchost až purismus a je mi fajn, i přesto že se sám sobě divím, co tam vlastně dělám... :D

Nevěděl jsem, že jsi motorkář... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na oslavách tohle vůbec funguje perfektně...myslím na oslavách v tom nejhorším slova smyslu....tam když jsou na ruce třeba zrovna b-uhren, člověk má hned o zábavu postaráno...

Sám se přistihnu, že na ně v takovej chvílích civím a ani někdy nevím jak dlouho... studuju si probarvení antireflexu pod různejma úhlama, odlesky konkávního skla a vůbec celou kompozici moc chytře řešených b-uhren....obdivuju tu strohost, jednoduchost až purismus a je mi fajn, i přesto že se sám sobě divím, co tam vlastně dělám... :D

Nevěděl jsem, že jsi motorkář... ;)

No, motorkář přes HD bohužel nejsem, ale mám velmi vřelej vztah k Jawám, specificky k pérákům, na kterých jsem jezdil dokud to šlo, pak jsem si uhnal reuma, na vojně to pak dorazil a pak jsem už spíš radši sedal za volant, péráka jsem daroval synátorovi a ten ho teď hýčká a vyšperkovává, aby se už mohl co nejdřív zúčastnit závodu Zbraslav - Jíloviště a podobných záležitostí :)

OT: Někde tam u Kam.Přívozu a okolí, jo?

PS: Jo, je to tam, říká se tam U Troníčků :)

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo náhodou model Nav B-Uhr Automatik Black 47mm? Moc rád bych je viděl safra.

 

 

 

 

Jestli myslíš přesně tyto - tak ty mám , když pojedeš přes Prahu ,tak se zahlaš a není problem .Jsem pořád někde v centru a nosím je stále u sebe :-)

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...