Přejít na obsah

Kdo všechno má pilotky Steinhart???


leonid

Doporučené příspěvky

Rozhodně musím souhlasit s tím, že vše zde je návykové. Už je jen otázka času, kdy sihodinky Steinhart pořídím. Zatím vše z dálky sleduju a čekám na nejlepší příležitost k nákupu. Už aby to bylo, ale musím si dát nějaký cíl za který se odměním. Přeju vám všem tady pěkný dny a těším se na každou informaci a fotku stávajících majitelů. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně musím souhlasit s tím, že vše zde je návykové. Už je jen otázka času, kdy sihodinky Steinhart pořídím. Zatím vše z dálky sleduju a čekám na nejlepší příležitost k nákupu. Už aby to bylo, ale musím si dát nějaký cíl za který se odměním. Přeju vám všem tady pěkný dny a těším se na každou informaci a fotku stávajících majitelů. :thumbsup_anim:

Viléme.....v sekci prodej je mňamka jako hrom...ta by stála za to i bez nějakého cíle :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viléme.....v sekci prodej je mňamka jako hrom...ta by stála za to i bez nějakého cíle :thumbsup_anim:

 

----------------------------------------------------

Rád bych do nich šel, ale nemám dostatek příspěvků a tak se nemůžu spojit s prodejcem.

Pokud si toto Bandicoot přečte, může mi kontaktovat na 606613073.

Nebo mi někdo pošlete kontakt na něj.

 

Díky všem

 

Tohle je přesně to co hledám!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak par fotiek Steinhart NavB-Uhr II 44mm s hnedym remienkom.

Ten Unitas je ale presny, od zaciatku 1-2 sekundy do plusu.

Kvalita nicmoc fotene mobilom.

post-11277-1272546696.jpg

Upraveno uživatelem Onion
fotky velký jako prase
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil nové NAV BMuster II 44mm a musím je bohužel vrátit, ten rozměr 44 je pro tyhle hodinky prostě málo. Nedávno mi utekli Limitky od jednoho majitele a teď toho neskutečně lituju. Pokud budete někdo mít kontakt na další prodávané z limitky Steinhart 47mm, dejte mi prosím vědět.

 

Děkuju a přeju hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

----------------------------------------------------

Rád bych do nich šel, ale nemám dostatek příspěvků a tak se nemůžu spojit s prodejcem.

Pokud si toto Bandicoot přečte, může mi kontaktovat na 606613073.

Nebo mi někdo pošlete kontakt na něj.

 

Díky všem

 

Tohle je přesně to co hledám!!!

 

Na poslední chvilku jsem cuknul a objednal 44 mm, teď vím že to byla moje největší hodinková chyba.

Pokud by si ještě někdy narazil na mńamku, dej mi vědět.

 

Díky předem :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jeden dotaz, kde přesně na plzeňsku jsou.

Já jsem z Chotěšova, Plzeň směr Domažlice cca 15km.

K dostani asi nikde, jinak ja jsem z Lochace. Kupoval jsem u Kubsona. Muster A uz pred casem a B muster jsem objednaval v den, kdy byla zverejnena na chronoshopu zprava, ze jsou na svete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne 44, 47 jsem mel a pripadam si v nich jak kocour v botach. Nicmene mam jednu 47 v merku, ale prasatko je zatim prilis pohuble.

 

 

Na tohle nepotřebuješ prasátko, ale prase!!

Nemyslim si, že ta cena odpovídá, protože vždyť tam nic navíc oproti seriovce až tak není.

Co ta česká limitka? Nevíš o nějakých, který by někdo přepustil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle unitas s centrální sekundovkou?

Jo to je přesně ono proč po nich jdu. Centrální sekundovka s manuálním nátahem.

 

Jinak o limtce chronomagu nevím. Chvilku jsem jí měl, ale už jsem jí pustil. Určitě se tu dříve či později objeví, chce to trpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je přesně ono proč po nich jdu. Centrální sekundovka s manuálním nátahem.

 

Jinak o limtce chronomagu nevím. Chvilku jsem jí měl, ale už jsem jí pustil. Určitě se tu dříve či později objeví, chce to trpělivost.

 

 

Můžu mít dotaz, proč si jí pustil. Přeci jenom mám dojem, že to je docela vzácnost a malinko mi děsí, proč ji lidi pouští pryč.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...