Jump to content

Kdo všechno má pilotky Steinhart???

Recommended Posts

Tak pánové, nedalo mi to a založil jsem toto vlákno. Sice jsem při běžném nošení pilotky Steinhart zatím na nikom neviděl, ale z fóra vím, že šťastných vlastníků mezi členy nás bude asi dost. Jednu dobu jsem měl i pocit, že patří mezi standardní vybavení každého chronomagisty. Tak jak? Přiznejte se. Já jedny mám. Co ostatní?..teda kromě Jakuba, ten by nás v počtu asi trumfnul :taz:

post-2565-1202509989.jpg

• Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak se sešel měsíc s měsícem a mě je pořád jasnější, že vlastnictví hodinek Steinhart NAV B-Uhr mě, tak jako mnoho zde přítomných postižených, nemůže minout. Už když jsem je poprvé uviděl, chytil mě M

1. Ne 2. Ne

a podle logiky věci by se měly vyrušit i všechny značky, co se chytily módní vlny a začaly dělat "pilotky", pak taky všechny značky co nějaký ten design obšlehly, no a potom to tady pomalu můžeme zavř

jedny B-Uhr - dobré hodinky

Od prosince mám taky jedny . Jsem s nimi velmi spokojen , jedinou výtku mám k délce řemenu - zapnu ho na poslední dirku . Kubson rozšířil sortiment o náhradní řemeny i v prodloužených délkách , takže řemen brzy vyměním.

Pavel

Já si prodlouženou verzi u Kubsona rovnou objednal a je to paráda. Zápěstí mám 20 cm.

To DaDriva: nepřemýšlěj, rovnou si je kup, jsou to vážně úžasný hodinky, nemám jim co vytknout. V reakci na tvé vlákno..nosím je i jako oblekovky a úplně v pohodě. Občas "vyklouznou" a je ně parádní pohled :thumbsup_anim:

To DaDriva: nepřemýšlěj, rovnou si je kup, jsou to vážně úžasný hodinky, nemám jim co vytknout. V reakci na tvé vlákno..nosím je i jako oblekovky a úplně v pohodě. Občas "vyklouznou" a je ně parádní pohled :thumbsup_anim:

Hm .. asi do nich pujdu. V mym vlakne sice nekdo psal, ze oblek ne, ale uplne mi rvou srdce :).

Hm .. asi do nich pujdu. V mym vlakne sice nekdo psal, ze oblek ne, ale uplne mi rvou srdce :).

Nebál bych se. Pěkné letecké decentní hodinky, ideálně s aligátořím řemínkem se k obleku hodí. Hodně dobře bych vybral ten řemínek. Žádnou obyčejnou černou nebo hnědou kůži. Něco co vypadá luxusně.

Přesně tak, když k těm hodinkám hodíte pěkného aligátora, vypadají velmi luxusně lehounce extra... prostě šperk na ruce muže který je jinak v klasickém obleku... :D

Edited by Onion

Ze zkušenosti mohu potvrdit. Nosim beze studu k obleku Laco na leteckem remenu a to se rozhodne pod kosili moc nevejde. Klienti nekdy dost čumí ;) ale vetsinou se po chvili zeptaji a omrknou a pratelska debata je na svete :P