Přejít na obsah

Kdo všechno má pilotky Steinhart???


leonid

Doporučené příspěvky

Divne, mam doma dvoje pilotky a pro oboje byl puvodni reminek plateny. Navic to byly hodinky, ktere piloty za 2. svetove fakt nosili;)

 

B-Uhr nosili podle me tzv. navigatori, od toho take jejich cely nazev - Beobachtungsuhr. Takze to jsou spis navigatorky ci pozorovatelky, nez pilotky :whistling:

velmi trefne :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha...neberte nám iluze. A není možný, že si je občas pilot s navigátorem vyměnili? A co když byl pilot i navigátorem? Nebo byl v letadle sám. Já se z toho :suicide_anim:

 

Staci si precist tento clanek: http://www.chronomag.cz/clanek/2005-12-15/...wafe-i-dne.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se budem bavit o standardních modelech tak jsem jednoznačně pro Steinhart, jakkoli je to svým způsobem bizarní značka. :) Automat se mě v pilotkách nelíbí, Archimedy maj taky tu IMHO hnusnou datumovku a rozdíl je ve velikosti - 40, resp. 42 proti 47 u Steinhart. Archimede ve 40mm průměru vypadaj jako hračka. Steinhart má klenutej safír s antireflexem. Unitas pěkně tiká a je přesnější. Kvalitou zpracování na tom budou velmi podobně, tady bych problém neviděl a vůbec - kdo ví, komu všemu Ickler dodává pouzdra... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alternativou jsou ještě Aristo, ale ty se mi IMHO moc nelíbí. Nicméně jejich cena je dobrá a dělají je v několika variantách.

Pokud máš rád ten příběh za těma hodinkama, tak ještě Stowa a Laco, tj od původních výrobců hodinek. Ale stojej v případě Stowa zhruba jednou tolik co Archimede (ale dělají je i bez datumovky) a Laco ještě víc

Upraveno uživatelem Hugo14
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, nedalo mi to a založil jsem toto vlákno. Sice jsem při běžném nošení pilotky Steinhart zatím na nikom neviděl, ale z fóra vím, že šťastných vlastníků mezi členy nás bude asi dost. Jednu dobu jsem měl i pocit, že patří mezi standardní vybavení každého chronomagisty. Tak jak? Přiznejte se. Já jedny mám. Co ostatní?..teda kromě Jakuba, ten by nás v počtu asi trumfnul :taz:

 

 

Mam taky jedny, na denni noseni. Od Kubsona, spokojenost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odkaz na relevantní fórum.

Nechal jsem se trochu strhnout. Po přečtení se začínám klonět ke Steinhartům. Pořád je to ale kompromis (žádná historie). A kompromisy uspokojují jen na chvíli. Tak nevím, abych stejně pak nesnil o těch cenově přemrštěných Hanhartech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odkaz na relevantní fórum.

Nechal jsem se trochu strhnout. Po přečtení se začínám klonět ke Steinhartům. Pořád je to ale kompromis (žádná historie). A kompromisy uspokojují jen na chvíli. Tak nevím, abych stejně pak nesnil o těch cenově přemrštěných Hanhartech.

No, větší problém bude, až začneš přemejšlet o IWC Big Pilot... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jako já... Začal jsem Laco, ale zdáli se mi malá.. jako kompromis přišel Azimuth Bombardier... a dneska už začínám snít o Big Pilotech... a to je pánové průser.... To samé Hanhart... Nejdřív jsem si říkal, že je to drahé jako prase, al čím dál tím víc na ně koukám... Pomáhá tomu i cenov politika Prim :)... Najednou ty Hanharty nejsou tak drahý :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jako já... Začal jsem Laco, ale zdáli se mi malá.. jako kompromis přišel Azimuth Bombardier... a dneska už začínám snít o Big Pilotech... a to je pánové průser.... To samé Hanhart... Nejdřív jsem si říkal, že je to drahé jako prase, al čím dál tím víc na ně koukám... Pomáhá tomu i cenov politika Prim :)... Najednou ty Hanharty nejsou tak drahý :D :D :D

 

Tak řekneme Prokopovi, aby zvednul ceny na úroveň BP a máš vyhráno. :thumbsup_anim:

Pak hodinky v ceně Primek je pohoda, ne? :guitar:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hanharty nejsou v mém seznamu úplně nahoře... Mám teď zálusk na Laco Replika... pak ty Big Piloty... a teprve až nebude co kupovat v rámci B-Uhren tak jdu dál a přichází na řadu Hanhart...

 

Já prostě z těch IWC jiné pilotky než ty BP fakt nějak zase nežeru...

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...