Přejít na obsah

Kdo všechno má pilotky Steinhart???


leonid

Doporučené příspěvky

Tak jsem si psal s Günterem a on mi odpověděl následující (výběr z mailu):

 

Ok we bring out this new pilot watches about end of april yes..

We get it in 44 mm automatic eta 2824-2 / sw200 back side steel..

We get it in 44 mm handwinding unitas 6497 back side see through glass

Price for booth about 350,00 euro

All watches have our new double curved anti reflection sapphire glass..

I have the first original sample in my office see picture.

 

Nevím jak vám, ale moc se mi líbí především ta unitasová varianta. Korunka a subciferník mi přijdou hezčí než na dosavadních B-Uhren od Seinhartu. Na té variantě s 2824 mi vadí ten pilot na dýnku. Sice na ruce není vidět, ale přijde mi jednak dětinský a jedna spíš vypadá jako brit nabo amík, než jako němec.

post-2426-1206738060.jpg

post-2426-1206738126.jpg

post-2426-1206738134.jpg

post-2426-1206738142.jpg

post-2426-1206738148.jpg

post-2426-1206738153.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pilot je fakt strašnej!! Jako by se nemohl podržet filmového klišé a dát tam nácka s ostře řezanými rysy :) Tenle opravdu vypadá jako člen letištní buňky Komunistické srany v Mongolsku a navíc těsně po přijetí usnesení odsuzujícího pověry a tmářství ohledně Olgoje-chorchoje

 

Mně se teda nejvíc líbí ta korunka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na uhrforum.de se k tomu modelu 44mm s Unitasem chystá něco jako limitka, ale rodí se to v bolestech... Jsem pátej v řadě...

Vypadat bude asi takhle (akorát ručky budou bílé a u vteřinovky čísla 10, 20, 30 atd...):

post-2655-1207227473.jpg

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jedny mám s UNITASEM, zatím naprosta spokojenost !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je mám taky! Nav B-Uhr a jsem z nich úplně nadšený. Pořád jsem na ně koukal na fotkách a rozhodoval se, ale když jsem je uviděl živě tak bylo rozhodnuto.

Díky Quido :thumbsup_anim:

Dneska jsem si cestou Brno-Praha několikrát málem rozbil ústa, hádej na co jsem to pořád čubrněl????? :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes jsem na netu četl nějaký spekulace, že se časem bude Steinhart přejmenovávat na Debaufre. V USA mají prý problémy s obchodním názvem. Ví o tom někdo něco víc? O Steinhartech uvažuji, ty nový pilotky s 44mm, viz comment a fotky od Hugo14. Zatím mi na stávajících pilotkách vadila velikost 47mm (mám 18,5cm zápěstí) a korunka - obojí se podle mého subjektivního pohledu zlepšilo (někdo tu asi "nepilotní" korunku možná nepřekousne) :rolleyes: . Nicméně se Steinhartem je to jak? Možná se to tady už rozebíralo, to se pak omlouvám za opakovaný dotaz.

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...