Přejít na obsah

Black Bay vs. Pelagos


karlti

Doporučené příspěvky

V 3. 9. 2021 v 10:43, Pjpjpetr napsal:

BB určitě 

A dost. Nejenom ze kurvis Breitling, seres se do Rolexu, pises uplne idiotske nesmysly.. ale dneska projizdim pri sieste svou srdecni zalezitost a ty uz ty svoje kraviny vypoustis i tady! Chlapce, chapu, ze se potrebujes dostat do prodejniho vlakna. Ale kdyby si zustal jenom u tech chujovin jako ano, ne, libi nelibi ale ty uz zacinas komentovat neco, o cem vis lautr velky ho**. Mlc, tahni  k certu, nebo at zasahne Admin a ty kraviny a cely tvuj ucet smaze!!! Howgh😡

@sibirnaya

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Postal80 napsal:

A dost. Nejenom ze kurvis Breitling, seres se do Rolexu, pises uplne idiotske nesmysly.. ale dneska projizdim pri sieste svou srdecni zalezitost a ty uz ty svoje kraviny vypoustis i tady! Chlapce, chapu, ze se potrebujes dostat do prodejniho vlakna. Ale kdyby si zustal jenom u tech chujovin jako ano, ne, libi nelibi ale ty uz zacinas komentovat neco, o cem vis lautr velky ho**. Mlc, tahni  k certu, nebo at zasahne Admin a ty kraviny a cely tvuj ucet smaze!!! Howgh😡

@sibirnaya

když tě tak "tankuje" dej si ho na ignor list, stejně jako mám na něm já tebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, špelda66 napsal:

když tě tak "tankuje" dej si ho na ignor list, stejně jako mám na něm já tebe :)

Dnes koukam vyber z hroznu : a) nevim kdo jsi, v zivote jsem s tebou nediskutoval b) tak proc reagujes? A hlavne uz nepis.. 

Jinak se vsem hluboce omlouvam, nechtel jsem vyvolat nesmyslnou diskusi.. 


@Asi je v poradku ze tady panove jako pjpjpj nebo co, chytre komentuji  4 roky stare prispevky.. Ale diky, dobry napad! Moc jsi mi pomohl, nikdy jsem tady nikoho na ignor listu nemel.. a hle jeden den a hned dva ulovky👌 tak s Panem Bohem, zaviram te. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...