Přejít na obsah

WENGIA LANGENDORF (foto)


Shemik

Doporučené příspěvky

Dobrý den.

V hodinkách jsem laik a nerad bych udělal hloupost, tak prosím o radu místní znalce. Dostal jsem nabídku na koupi hodinek WENGIA LANGENDORF (viz foto). Na ciferníku jsou dvě mírné, spíše asi jen kosmetické vady, jedna je vidět těsně nad středovou hřídelkou ručiček a druhá dole na kraji ciferníku pod šestkou. Jinak vypadají poměrně zachovale a jsou funkční. Zezadu jsou po celé ploše stejně zdobené, jako je viditelné na bocích. Jejich cena by měla být 1.500 Kč. Původně prodejce chtěl 1.900, ale stáhl jsem ho na 1.500 Kč.

 

1) Zdá se Vám tato cena za tyto hodinky v pořádku???

2) Pokud ne, tak jakou cenu byste stanovili, resp. odhadovali???

3) Dá se alespoň zhruba něco říci ke kvalitě a stáří těchto hodinek???

 

Děkuji mnohokrát za všechny reakce.

Zdraví Vás Shemik.

post-2569-1202582207.jpg

post-2569-1202582535.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, dam si poradit, diky za odpovedi. Presneji receno, vec se ma tak, ze mi tyto hodinky byly nabidnuty prodejcem, od ktereho jsem koupil pred Vanocema hodinky Roskopf Anutrof Regulator, o kterych jsem psal zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=10109 , ktere se ale zacaly zastavovat a tak jsem s nima za nim zasel a on mi nabidl bud vraceni penez nebo zde zminene WENGIA LANGENDORF. Za oboje hodinky puvodne chtel 1.900 Kc a u obou slevil na 1.500 Kc. Pokud se tato cena nezda Mechanovi, tak je to pro mne dostatecne kvalifikovana rada. Na zaklade Vasi rady tedy tyto hodinky tedy neprijmu a necham si vratit penize.

 

I tak bych se uzivatele Mechano ci ostatnich znalych rad zeptal, zda by se, byt i jen velmi orisntacne, dala urcit jejich cena a stari. Děkuji mnohkrat za Vase reakce.

Zdravi Shemik.

Upraveno uživatelem Shemik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, dam si poradit, diky za odpovedi. Presneji receno, vec se ma tak, ze mi tyto hodinky byly nabidnuty prodejcem, od ktereho jsem koupil pred Vanocema hodinky Roskopf Anutrof Regulator, o kterych jsem psal zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=10109 , ktere se ale zacaly zastavovat a tak jsem s nima za nim zasel a on mi nabidl bud vraceni penez nebo zde zminene WENGIA LANGENDORF. Za oboje hodinky puvodne chtel 1.900 Kc a u obou slevil na 1.500 Kc. Pokud se tato cena nezda Mechanovi, tak je to pro mne dostatecne kvalifikovana rada. Na zaklade Vasi rady tedy tyto hodinky tedy neprijmu a necham si vratit penize.

 

I tak bych se uzivatele Mechano ci ostatnich znalych rad zeptal, zda by se, byt i jen velmi orisntacne, dala urcit jejich cena a stari. Děkuji mnohkrat za Vase reakce.

Zdravi Shemik.

Příteli , cena takových hodinek se dá zjistit pouze tak , že se někomu prodají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dobrý den, jsem úplný lajk a proto bych potřeboval poradit od zdejších uživatelů. Vlastním starožitné hodinky po dědovi, které jako mladý koupil a za války je schovával aby mu nebyly zabaveny. Měly by být velice cenné, jenomže se v tom nevyznám a chtěl bych vědět jak je to ve zkutečnosti. Zajímala by mě jejich cena alespoň odhadovaná, předem děkuji za vaše komentáře.

 

Stav:

viz. foto, ale strojek už buhužel nefunguje

 

 

post-13041-095052400 1284194698.jpg

post-13041-053703100 1284194711.jpg

post-13041-021348000 1284194733.jpg

post-13041-059968900 1284194741.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, jsem úplný lajk a proto bych potřeboval poradit od zdejších uživatelů. Vlastním starožitné hodinky po dědovi, které jako mladý koupil a za války je schovával aby mu nebyly zabaveny. Měly by být velice cenné, jenomže se v tom nevyznám a chtěl bych vědět jak je to ve zkutečnosti. Zajímala by mě jejich cena alespoň odhadovaná, předem děkuji za vaše komentáře.

 

Stav:

viz. foto, ale strojek už buhužel nefunguje

 

Koupil sem podobné, ale funkční za 700,- viz TADY.Langendorf bohužel nepatří mezi vysokou hodinařinu, takže pokud jsou po dědovi, tak mají mnohem větší citovou hodnotu než tržní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil sem podobné, ale funkční za 700,- viz TADY.Langendorf bohužel nepatří mezi vysokou hodinařinu, takže pokud jsou po dědovi, tak mají mnohem větší citovou hodnotu než tržní.

 

Děkuji za komentář, samozřejmě mi ani nejde o tržní hodnotu, jen mě zajímalo co mám doma. Prodat je nechci spíš bych je nechal zrenovovat a opravit pokud bych sehnal někoho kdo by si na to troufnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za komentář, samozřejmě mi ani nejde o tržní hodnotu, jen mě zajímalo co mám doma. Prodat je nechci spíš bych je nechal zrenovovat a opravit pokud bych sehnal někoho kdo by si na to troufnul.

 

Mrkni do TOHOTO vlákna, určitě tam najdeš někoho poblíž Tvého bydliště. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...